onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Pirlo: “Bu kadar hata yaparsanız kaybedersiniz”

Pirlo: “Bu kadar hata yaparsanız kaybedersiniz”

admin admin -
7 0
Spor Toto Harika Lig’in 34. haftasında Adana Demirspor’a 3-2 yenik olan Fatih Karagümrük’te teknik yönetici Andrea Pirlo, Fazla Çok yanılgı yaptıklarını söyledi.

Vodafone Park’ta oynanan gayretin akabinde konuşan İtalyan teknik adam, ekibinin yaptığı yanılgılara dikkati çekerek “Bu kadar yanılgı yaparsanız maçları kaybedersiniz. Bilhassa teknik, ferdî ve bölgesel kusurlar yaptık. Fazlaca konuma girdik fakat bunları sonuçlandıramadık. Bu tip kaliteli gruplara karşı bu maçlar güç oluyor. 3 Tane tıpkı tip gol yedik ve kaybettik. Kaybettiğimiz için üzgünüz.” tabirlerini kullandı.

Vatandaşı Vincenzo Montella’yla müsabakanın hoş olduğunu söyleyen Andrea Pirlo, Montella’nın galibiyetten Dolayı Mesut olduğunu kaydetti.

Bugün birinci Kez 11’de alana çıkan Feghouli hakkında da konuşan İtalyan teknik adam, şunları söyledi:

“Feghouli uzun vakittir forma giymiyordu. Amade durumdaydı ve bunu düzgün kıymetlendirdi. Kalitesini gösterdi. çok zeki ve topa Yargıç bir oyuncu. Sakatlarımız var, eksiklerimiz var. Geniş rotasyonda herkes forma giyecek.”

Kadronun ligde amaçsız kalmasıyla ilgili soruyu da yanıtlayan Andrea Pirlo, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Tabii ki Avrupa için gayemiz kalmadı, Öbek düşme sınırından da uzaklaştık. Maksat kalmayınca futbolcuları motive etmek kolay olmuyor. Seyircimizin az olması da motivasyona tesir ediyor. Aslında bugünkü maç keyifliydi, maçta 5 gol oldu, direkten dönen toplar oldu.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir