onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Prim şampiyonu Galatasaray!

Prim şampiyonu Galatasaray!

admin admin -
9 0
Başakşehir’i 1-0 yenen Galatasaray’da oyuncular soyunma odasında liderden prim talep etmiş ve Dursun Özbek de Laf vermişti.

Özbek, kritik İstanbul deplasmanı öncesi kelamını tuttu ve kadroya 20 milyon TL ödeme yapıldı. Moralli çıkılan İstanbulspor maçını 2- 0 kazanan sarı- kırmızılı oyuncuları Yine birinci olarak Özbek kutlama etti.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda 90 dakikanın akabinde soyunma odasına inen Galatasaray Lideri, şampiyonluğa bir adım daha yaklaşan oyuncuları 400’er bin TL primle ödüllendirdi. Sivasspor müsabakası öncesinde primler hesaplara yatırılacak.

OKAN BURUK: 23’ÜN SİHRİ!

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, UEFA Kupası’nı kazanmalarının Yıl dönümünde kulüp televizyonuna konuştu. 49 yaşındaki çalıştırıcı, “23, bu yılın sihirli sayısı. Hem 23. şampiyonluk hem de 2023 Cumhuriyet’in 100. yılı. UEFA Kupası’nı kazanmamızın üzerinden 23 Yıl geçti. Hâlâ o gururu, heyecanı, memnunluğu yaşıyorum” tabirini kullandı.

KOMBINELER 1 SAATTE TÜKENDI

Galatasaray, istikbal dönem için satışa çıkardığı kombinelerin tükendiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, “Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz Aka Galatasaray taraftarı!” tabiri kullanıldı. 18 Nisan’da başlayan kombine ile VIP koltuk satışlarında, 19 bin adet aşılarak kulüp tarihindeki en yüksek yenileme sayısı elde edilirken, dün de genel satışta kombineler 1 saat içinde bitti. 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir