Rıdvan Dilmen: “Muslera, dolandırılma olayından etkilenmiş”

Futbol, Genel, Haberler May 01, 2023 Yorum Yok
Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera’nın form durumuyla ilgili yorum yaptı.

Derbi sonrası TV8.5’taki programda konuşan Rıdvan Dilmen, “Fernando Muslera dolandırılma olayından Dolayı etkilenmiş üzere. Başınıza bu türlü bir şey geldikten sonra ruhsal olarak toparlanmak kolay değil.” dedi.

Dilmen, “Futbolcu olarak değil, olağan bir vatandaş olsa da Kötü etkilenir. Bilemiyoruz Alışılmış ki neler oldu. Ben etkilendiğini düşünüyorum.” sözlerini kullandı.

Programın sunucusu Murat Kosova da “Kolay değil hocam. Düşünsenize bir anda bütün servetinizi kaybediyorsunuz. çok güç bir durum” tabirlerini kullandı.

BİR ADIM GERİDEN;
NE OLMUŞTU?

İstanbul’da futbol topluluğundan bir Fazla kişiyi “yüksek karlı gizli fon” vaadiyle dolandırdığı argüman edilen ve tutuklanan banka müdürüyle ortak çalıştığı, elde edilen haksız yararı Yurt dışına transfer ettiği bedellendirilen 5 şüpheliden 3’ü tutuklandı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında Fatih Terim, kızı Buse Bahçekapılı, damadı Volkan Bahçekapılı, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera’nın da ortalarında bulunduğu Fazla sayıda kişinin “yüksek karlı gizli fon” vaadiyle dolandırılması ve şube müdürünün tutuklanmasının akabinde çalışma başlatmasının akabinde gerçek ortaya çıkmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir