onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Riva’da neler yaşanmış neler!

Riva’da neler yaşanmış neler!

admin admin -
11 0
Türkiye Futbol Federasyonu’nun eski ulusal gruplar sorumlusu Selim Soydan, Riva’da Hamit Altıntop odaklı Stefan Kuntz ve Abdullah Avcı gelişmelerini açıkladı.

Sabah’a konuşan Selim Soydan, “Beni herkes tanır; ben sokak dedikodusu ile konuşmam, doğruları anlatırım. Hadise motamot şöyle gerçekleşiyor. ulusal Kadrolar Sorumlusu Hamit Altıntop, misyona kendisinin getirdiği Kuntz’dan bir oyuncuyu oynatmasını istiyor. Onu daima dinleyen Kuntz bu sefer oralı olmuyor ve ikili tartışıyor.” dedi.

“EMRİVAKİYLE ABDULLAH AVCI”

Soydan, “Hamit, o günden beri Kuntz’un altını oyuyor. Mevzuyu TFF idaresine getiriyor ancak Kesin bir sonuca bağlayamıyor. Bağlayamayınca da işi emrivakiye getirip, Abdullah Avcı ile görüşme yapıyor. Abdullah Avcı değerli bir teknik yönetici ve o mevkiyi sonuna kadar hak ediyor. lakin hiç kimsenin A ulusal Kadrosu keyfine nazaran yönetmeye hakkı yok.” tabirlerini kullandı.

“BÜYÜKEKŞİ VETO ETTİ”

TFF’nin eski yöneticisi, “Nitekim Hamit Altıntop ile Avcı muahedesine karşın, reis Büyükekşi, “Görev süremizin bitmesine 40 gün kalmışken bu türlü değişiklik olmaz” diyerek veto ediyor.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir