Rıza Çalımbay: “Uğur Çiftçi, Galatasaray’a gitmek istiyor!”

Futbol, Genel, Haberler Oca 17, 2023 Yorum Yok
Demir Küme Sivasspor Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay, Uğur Çiftçi‘nin Galatasaray’a gitmek istediğini fakat transferdeki sorunun aşılamadığını söyledi.

Uğur Çiftçi’nin transferinde takas olarak gidecek olan Emre Taşdemir, Sivasspor’la anlaşamadı. Bu yüzden Sivasspor cephesi, 30 yaşındaki sol bek Uğur Çiftçi’nin sarı-kırmızılılara gitmesine müsaade vermedi.

“EMRE GELMEDEN, G.SARAY’A GİDEMEZ”

Bahisle ilgili yapan Sivasspor Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay “Uğur Çiftçi gitmek istiyor. Bana ve idareye söyledi. Aka grupta oynamak gayelerinden bir tanesi. Önünü açmak gerçek bir şey, Yönetim de müsaade verdi. Lakin Emre Taşdemir gelmeden, Uğur Çiftçi’yi Eda talihimiz yok! O denli bir şey olmaz” dedi.

“MÜMKÜN DEĞİL, GİDEMEZ!”

Kelamlarına devam eden İstek Çalımbay, “Mümkün değil! Uğur da bunun farkında. Uğur hırslı, dilekli, istekli ve benim üzere Sivaslı. Gitmek kolay değil lakin mesleği açısından Fazla değerli. çok âlâ bir gruba gidiyor, Aka bir kadroya gidiyor. Mükemmel taraftarı olan bir gruba gidiyor. Üç büyüklerden bir tanesi. Şu anda bir şey diyemeyiz ancak net bir şey yok. Şayet Emre Taşdemir gelirse bize, Aka ihtimalle anlaşırlar.” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir