Rıza Çalımbay’dan Fenerbahçe maçı açıklaması

Futbol, Genel, Haberler Nis 26, 2023 Yorum Yok
Sivasspor Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay, Antalyaspor’u 2-1 yenik ettikleri müsabakanın istikbal haftaki Fenerbahçe maçı için konuştu.

Çalımbay, “Fenerbahçe ile oynuyorsun, puan kaybetmiş olabilirler lakin bizim maçta kazanmak için oynayacaklardır. Biz de kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. kolay bir maç değil. Her imkana sahip bir grup. güç bir maç. Ortada uygun bir Vakit var. Onu Fazla uygun halde değerlendirip, Fenerbahçe maçına Fazla düzgün bir formda çıkacağız. Kendi alanımızda 3 puanı almak istiyoruz. Biricik fikrimiz bu.” dedi.

BASIN TOPLANTISI

Çalımbay, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında, maçın başından 25. dakikaya kadar eksiksiz oynadıklarını söyledi.

Âlâ konumlar yakaladıklarını ve sonucunda 2 gol bulduklarını Anlatım eden Çalımbay, bu mühlet içerisinde daha Çok gol atma imkanı da bulduklarını kaydetti.

Birinci yarının nihayet 20 dakikasında ise istedikleri performansı ortaya koyamadıklarını anlatan Çalımbay, “Baya meşakkat yaşadık. İkinci yarıya da Antalyaspor âlâ başladı. Baskı kurdular. Oyuncularımızın ikinci yarıda daha güzel performans bekliyordum lakin olmadı. Biraz da yorgunluk oldu. Rakibin baskısına Karşın güzel çaba ettik ve uygun bir galibiyet aldık. Bu galibiyet bizim için her açıdan kıymetliydi.” dedi.

“FENERBAHÇE MAÇI HAYATİ”

Önlerinde kritik müsabakalar olduğuna dikkati çeken Çalımbay, “Ligde bir Lahza Evvel uygun bir duruma gelmek istiyoruz. Asıl maksadımız kupa. Kupayı almak istiyoruz. Önümüze hayati derecede Kıymetli bir Fenerbahçe maçı var. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız.” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir