Robbie Neilson: “Başakşehir hak etti”

Futbol, Genel, Haberler Kas 03, 2022 Yorum Yok

UEFA Avrupa Konferans Ligi A Kümesi altıncı ve nihayet maçında konuk olduğu Medipol Başakşehir’e 3-1 yenilen İskoç takımı Hearts’ın teknik yöneticisi Robbie Neilson, Başakşehir’in haklı bir galibiyet elde ettiğini söyledi.

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısına teknik yönetici Neilson, “Başakşehir güç bir rakip, Fazla kaliteli ve uygun bir ekip. Bugünkü galibiyeti de kümede bulundukları yeri de hak ettiler. Biz Konferans Ligi’nde uygun bir Deneme kazandık. Bu maçta genel olarak uygun defans yaptık. Şimdi 4. dakikada gol yedik, bir golü de duran toptan yedik. Bizim için Kıymetli olan buralarda Daimi olmak. Seneye daha uygun performans sergilemek istiyoruz.” tabirlerini kullandı.

Uzun yıllar sonra Avrupa kupalarında çaba ettikleri için Mesut olduklarını aktaran Robbie Neilson, “16-18 yılda birinci Sefer buralara geldik, kümede puanlar topladık. Fiorentina ve Başakşehir üzere ekiplere goller de attık. Kümeden çıkamadık lakin Avrupa kupalarına Geri dönmek kulübümüz için şahane bir Deneme oldu.” formunda konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir