Salih Uçan’ın menajerinden geleceği için açıklama

Futbol, Genel, Haberler Oca 13, 2023 Yorum Yok
Futbolcu menajeri Ömer Uzun, Milliyet’e açıklamalarda bulundu. Menajer Uzun; Salih Uçan, Berke Özer, itimat Yalçın ve Muhammed Elneny hakkında bilgi verdi.

“BERKE, EYÜPSPOR’A İMZA ATACAK”
Uzun, transfer gündeminde Fazla konuşulan Berke Özer için şunları söyledi: “Birtakım prosedürler var. Transfer açılınca Eyüpspor ile imzalanacak. Eyüpspor bize Önemli bir proje sundu. reis Berke ile de konuştu şahsen bu süreci kendi yürüttü. Şimdiden kadroya katılmasını istedi. Berke’nin oynaması için artık birtakım alternatifler bakıyoruz. Şu Lahza görüşüyoruz. Daha netleşmediği için bir şey söyleyemem lakin kısa vakitte muhakkak olacaktır. reis kendisi de görüşüyor kadrolarla. istikbal seneyi de düşünüyor. Berke Fazla genç yaşta A ulusal oldu. Türkiye’de bir şey Mevcut biliyorsunuz Çabucak eleştiriyoruz. Aslında bir kaleci yaşı için daha işin başında lakin çokta deneyimi var. çok uygun yerlere gelip Yeniden A ulusal ekibe yükselecektir.

‘GENOA, İNANÇ YALÇIN İÇİN UZUN VADELİ DÜŞÜNÜYOR’

Güven Yalçın’ın şu Lahza Genoa’da Mesut olduğunu söyleyen Uzun, “Genoa onu bir proje dahilinde aldı. Genoa’da şu Lahza Fazla Önemli bir yatırım oluyor. Genoa’yı İtalya’nın Değerli ekipleri haline getirmek istiyorlar. itimat de şu Lahza Fazla keyifli. Kadro da ondan Fazla memnun. Hoca değişikliği oldu. Mesleğinin en fit periyodunu yaşıyor. Türkiye’de birkaç grup ismi çıktı fakat onlar nereden çıktı bilemiyorum. Gazetelerde okuyorum fakat İnanç’ı Olağan ki soranlar oluyor açıkçası lakin Fazla Çok yanlışsız olmayan haber de ortaya çıkıyor. Kulüp şu Lahza İnanç’ı uzun vadede düşünüyor.” tabirlerini kullandı.

“SALİH DE ANLAYAMADI”

Beşiktaş’ta forma olduğu periyotta ulusal ekibe çağrılmamasıyla ilgili olarak Uzun şunları söyledi; Salih ve ulusal grup konusunda ben Fazla üzüldüm açıkçası. Zira bakıldığında yalnızca benim söylememle değil istatistikler de bunu söylüyor. Hem Akın hem savunma aksiyonlarında Türkiye’deki birinci 3 oyuncudan biriydi Salih yabancılar dahil. O Vakit anlayamadık. Salih de aslında anlayamadı Fazla üzüldü duygusal bir çocuk zira kendisinin kesinlikle çağırılacağını düşünüyordu. Lakin Salih önümüzdeki Devre çağırılacaktır diye düşünüyorum.

‘EN küçük KUSURU SAATLERCE KONUŞULUYOR’

Onun dışında da Salih’e anlamadığım bir biçimde herkes hakikat olmayan bir algıya girdi. Performansı düştü diyoruz fakat ben bugün baktığımda Sofascore’a nazaran maçın adamı seçilmiş. Dönüyorum buraya hafta sonu burada yorumcuları izledim. Sahiden ben Öbür maç izlediğimi düşünüyorum. Maçları izliyorlar mı inanın onu da bilmiyorum. Zira istatistiki olarak yeterli durumda. Lakin bu türlü bir algı yapılıyor neden onu da bilmiyorum. Herhalde Fazla daha düzgün şeyler izlettiği için bize o denli bir algı oluyor. Lakin baktığınız Vakit aslında Şenol hoca da Fazla şad. En küçük bir pas kusuru yapıyor saatlerce konuşuluyor buna inanamadım ve üzülüyorum, Salih de ayrıyeten üzülüyor. Lakin ortada bir gerçek Mevcut sayılar. Sayılar palavra söylemez Sonuç itibariyle. Ben Salih’in Fazla yeterli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ve performansını da yeterli görüyorum kamuoyunun tersine. Salih Fazla profesyonel çalışıyor. Kendi diyetisyeni Mevcut fizyoterapisti var. Beşerler bilmeden bu türlü yorumlar yapıyorlar.

‘BEŞİKTAŞ OPSİYONU KULLANDI, MUKAVELESİ BİTMİYOR’

Aslında Salih’in haziran ayında mukavelesi sona ermiyor. Bir opsiyonu vardı. Geçen dönem Yönetim ve Ceyhun Çıkarı ile birlikte bir kiralama kararı almıştık. O Devre Beşiktaş’ta bir orta alan kalabalığı vardı. O Vakit da reis ve Ceyhun Yararı biz Salih’e Fazla güveniyoruz, istikbal sene de bizim anne oyuncularımızdan biri olacak diye o opsiyonunu aslında kullandılar. 2023’te değil 2024 yılında bitiyor mukavele. Salih’in 2+1’di, bizim kontratımız. 2024 yılında kadar Beşiktaş’ın oyuncusu Salih.

“ELNENY’NİN TÜRKİYE İLE İLGİLİ PLANI YOK”

Elneny’i Abdullah Avcı periyodunda getirmiştik. Ben de bir yerlerde okudum fakat şu Lahza dönme üzere bir niyeti yok. Şu Lahza orada ekibinde Mesut bildiğim kadarıyla. Türkiye ile ilgili bir planı yok diyeyim en azından.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir