Samir Nasri: “Guardiola bize cinsel ilişki kuralları koyuyordu”

Futbol, Genel, Haberler Nis 27, 2023 Yorum Yok
Arsenal, Manchester City ve Türkiye’de Antalyaspor’da forma giyen eski futbolcu Samir Nasri, Manchester City’de çalıştığı devirde teknik yöneticiliğini yapan Pep Guardiola hakkında konuştu.

Fransız basınından L’Equipe’e açıklamalarda bulunan Nasri, “Guardiola küstah bir insandı fakat bunu Kötü manada söylemiyorum. Dünyadaki en yeterli teknik yönetici olduğunu biliyordu ve bunu size hissettiriyordu. Manchester City’e geldiğinde elinde tam yetki vardı ve kurallarını gruba kabul ettirmesi güç olmadı. Her şeyin dışında o dürüst bir insan.” sözlerini kullandı.

“SEKS KURALLARI KOYUYORDU”

Guardiola’nın oyunculara cinsel bağlar konusunda dahi kurallar koyduğunu söyleyen Nasri, “Bir müsaade günümüzde Guardiola bize gelip, ‘Bu gece cinsel bağlantıda bulunmayı düşünen varsa bunu gece yarısından Evvel yapsa uygun olur. Zira geceleri düzgün uyumanız gerekiyor. Messi’yi yıllarca bu hususta tembihledim ve o vakitten beri hiç Kas sakatlığı yaşamadı’ dedi. Eşinizle cinsel bağlantıya girmeden uygun futbol oynamanız imkansız. Ben bunu asla yasaklamazdım.” kelamlarını sarf etti.

Manchester City mesleğinde 176 maça çıkan Samir Nasri, bu maçlarda 27 gol 40 asistlik katkı sağlamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir