onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Santos: “Ronaldo için endişelendim”

Santos: “Ronaldo için endişelendim”

admin admin -
17 0

Manchester United’da bu dönem tertipli olarak birinci 11’de oynayamayan Cristiano Ronaldo için bir itiraf geldi.

Portekiz ulusal Grubu Teknik Yöneticisi Fernando Santos, Manchester United’da Ronaldo’nun Biricik başına idman yapacağının açıklanmasının akabinde oyuncusu için endişelendiğini söyledi.

Santos, “Meslektaşlarımın çalışmalarına karışmıyorum (Erik Deri Hag) fakat bildiğim bir şey var, iki ay Evvel bana Ronaldo’nun sistemli oynayamadığını söyleseydiniz… Lakin durum bugün farklı. Ronaldo, teknik yöneticiyle konuştuktan sonra oynamaya başladı.  Yalnızca Avrupa Ligi’nde değil, ligde de nihayet birkaç maçta oynadı” dedi.

68 yaşındaki teknik adam, “Ronaldo için endişelendiğim bir Lahza oldu. Kadroyla Bir arada idman yapamacağını söylediklerinde, onun için endişelendim. Biricik başına idman yapması onun için Fazla güç olurdu. Lakin Tekrar de oynayacak daha Fazla maçı var” tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Manchester United’ın Tottenham’ı 2-0 yendiği 19 Ekim’de oynanan lig maçında oyuna alınmayan ve müsabakanın bitmesini beklemeden nihayet dakikalarda soyunma odasına giden Ronaldo, Hag’ın talimatıyla bir mühlet idmanlarını Biricik başına sürdürmüştü. Daha sonra Ronaldo ile Hag ortasında yapılan görüşmelerin akabinde yanılgılı olduğunu kabul eden Portekizli futbolcu affedilmişti. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir