SavYemek Tosun için dönem tekrar başladı

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Ümraniyespor karşısında alınLahza 5-2’lik farklı galibiyette en Aka Pay sahiplerinin başında SavYemek Tosun geldi. Valerien Ismael periyodunda Muhteşem Lig’de 10 maçta da sonradLahza oyuna giren Cenk’i teknik yönetici Şenol Güneş, geldiği üzere birinci 11’e koydu.

31 yaşındaki forvet, 90 dakika alanda kaldığı gayrete 2 gol ve 1 asistle damgasını vururken; 2017 Haziran’daki Ankaraspor maçındLahza sonra birinci Kez ligde hem gol hem de asist katkısı verdi. Cenk, 5’te penaltıdLahza ağların salladı ve lig mesleğindeki nihayet 10 penaltının da tamamını gole çevirirken, 5 Yıl sonra birinci Sefer penaltıdLahza gol attı. 33’te Cenk, Weghorst’un golünde pası veren isimdi.

Vodafone Park’ta adeta gösteri yapLahza ulusal futbolcu, 62’de de Redmond’un sağdLahza ortasında başla fileleri havalandırdı ve 5 Yıl sonra başla gol sevinci yaşadı. 15 ŞubBeygir 2021’de Gençlerbirliği’ne karşı alınLahza 3-0’lık (d) galibiyetin ardındLahza birinci Defa bir lig maçında iki gol birden kaydeden deneyimli forvet, maç boyunca üç Sefer şut çekti ve bunların 2’sini golle sonuçlandırdı.

“DAHA YETERLİ OLACAĞIZ”

Maçın ardındLahza Cenk, “Güneş doğdu. Âlâ bir başlangıç oldu. Hocayla 1 idmanne çıkabildik. GŞöhret geçtikçe daha güzel olacağız. Tekrar kusurlar yaptık. çok durum verdik. Bu maçı tahlil edip derbiye en yeterli biçimde hazırlanacağız. Weghorst’la düzgün anlaşıyoruz. Yorgunum fakBeygir bu hoş bir yorgunluk.” yorumunu yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir