Şef Karaveli: “Asla vazgeçmeyeceğiz”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Adanaspor teknik yöneticisi Şef Karaveli, Spor Toto 1. Lig’in 11. haftasında deplasmanda Boluspor’a 1-0 yenik oldukları maçın ardındLahza kazanLahza ekibi kutladığını ve farklı iki devrenin yaşandığına dikkati çekti.

Maçın birinci yarısında, rakibe nazaran belirledikleri oyun anlayışının hakikat işlediğini vurgulayLahza Karaveli, birinci devrede az durum verip yeteri kadar konum bulduklarını söyledi.

Gayretin ikinci yarısında işlerin istedikleri üzere gitmediğini anlatLahza Karaveli, “Topa sahip olmakta Fazla zorlandık. Rakibin artLahza iştahına yeteri kadar yanıt veremedik. Buna Karşın zamLahza zamLahza tahminen hakikat geçişleri yapabilseydik Müsait konumlar bulabilirdik. Ancak rakibin ikinci yarı oynadığı oyun, yanlışsız söylemek gerekirse galibiyete daha yakın bir oyundu. Birinci yarıda verdiğimiz savunma tepkisini ikinci yarıda veremediğimizi düşünüyorum. Yeteri kadar ön tarafta durum üretemediğimizi düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Karaveli, Boluspor maçını kazanarBeyaz üst taraflMesafe yükselmek istediklerini vurgulayarak, “Kazansaydık 9. sıraya kadar çıkabilirdik. Yedinci sıradaki ekiple aramızdaki puLahza farkını düşürebilirdik. fakBeygir vazgeçmeyeceğiz, vazgeçmek istemiyorum. Oyuncularımın inancı sürdüğü sürece vazgeçmeyeceğiz. YukarılMesafe her biçimde yaklaşmBeyaz istiyoruz.” diye konuştu.

Oynadıkları oyunu gözden geçireceklerini belirDeri Karaveli, “Özellikle oyunun Akın tarafında Fazla daha Çok çalışmamız gerekiyor. Yalnızca çalışarBeyaz oyunun ofansif tarafını düzeltmek Fazla kHadise değil. Oyuncu kalitelerinin devreye girdiği kısımlar var. İçimizden en gerçek oyuncularla Hücum opsiyonlarını pahalandırmak istiyoruz.” formunda görüş belirtti.

Karaveli, ekiple birlikte olamayLahza 4 ofansif oyuncunun olduğunu, ayrıyeten sakatlıkları uzun süren futbolcuların da bulunduğunu vurgulayarak, eksiklerin dönmesiyle daha kuvvetli Akın eden bir grup haline geleceklerini lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir