Selahattin Baki’den Erden Timur’a gönderme!

Futbol, Genel, Haberler Nis 24, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, Fatih Karagümrük’ü 2-1 yenik ettikleri müsabakanın akabinde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Selahattin Baki, açıklamalarında Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur’un Nicolo Zaniolo transferi ile ilgili açıklamalarına da yanıt verdi. Baki, “Bununla ilgili bir Biricik şunu söyleyebilirim, bunlar birçok yöneticilerin ellerinde. kimi menajerlerin, kimi kulüp yetkililerinin fiyat arttırmak için Teklif yaptıkları doğrudur. Bizde de bir sürü Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Antepli var. Bu canlı yayında, Aka bir zafermiş üzere masaya koymak bana nazaran Aka bir raconsuzluk. Biz hiçbir Vakit bu toplara girmedik. Fenerbahçe olarak girmeyiz de.” diye konuştu.

NE OLDU?

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, geçtiğimiz günlerde canlı yayına katılarak Nicolo Zaniolo’nun transfer dokümanlarını paylaşmıştı. Erden Timur, ayrıyeten Fenerbahçe’nin İtalyan yıldız için kendilerinden daha Çok Teklif yaptığını söylemiş ve bununla ilgili de evrak paylaşmıştı. Erden Timur, o açıklamasında, “Fenerbahçe’nin Icardi ve Zaniolo için ne Teklif ettiğinin evrakları var. Edep o denli bir şeydir. Efendilikten ses etmiyoruz. Bari ses etmeyin. Bir muvaffakiyet varsa, niçin bunu kaşınıyorsunuz?” sözlerini sarf etmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir