Selçuk İnan: “Galatasaray’ı çalıştırmak isterim”

Futbol, Genel, Haberler Mar 23, 2023 Yorum Yok
Kasımpaşa Teknik Yöneticisi Selçuk İnan, A Spor’a amaçlarından bahsetti.

Selçuk İnan yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 4 aydır görevdeyim. Bu birinci teknik yöneticilik tecrübem. çok memnunum. En Mesut olduğum şeylerden bir tanesi kendimle birlikte ekibin da geliştiğini görebiliyorum. Geldiğimiz vakitle artık ortasında Fazla ayrım var. Oyuncuların gelişime Aleni olması beni ayrıyeten Mesut ediyor.” dedi.

Ligdeki sıralamalarından bahseden İnan, “Oyun olarak muhakkak bir şeyi yakaladık. Ofans gücümüzü de biraz arttırdık fakat şimdi istediğim sonuçları alamadık. Tüm puanlara talibiz. Alt taraf Fazla çekişmeli ve bu da ligin kalitesini gösteriyor. Her grup her kadrosu yenebilecek düzeyde. Üstlere tırmanmak için seri yakalamamız gerekiyor. Birinci gayemiz bu seriyi yakalamak.” tabirlerini kullandı.

Klopp’u Örnek aldığını söyleyen genç çalıştırıcı, “Öncelikli amacım kendi ülkemde en üstlere çıkabilmek. ulusal ekip seviyesinde de bunu hedefliyorum. Daimi bir maksat için uğraşıyorum. Jürgen Klopp’un oynattığı futbolu benimsiyorum. fakat her ortam o sistemi oynatmanıza müsaade etmeye biliyor.” diye konuştu.

Selçuk İnan ayrıyeten, “En üstü daima hedefledim. Galatasaray en üst Tertip Türkiye’de. 9 sene futbolculuk, 2 sene de Yardımcı antrenörlük yapmış, ayrıyeten grubun kaptanlığını yapmış biri olarak orada teknik yönetici olmak benim için Aka Haysiyet olur. İnşallah vakti geldiğinde ve layık görüldüğümde o vazifeye layık işler yapabilirim.” açıklamasını yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir