onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Şenol Güneş onay verirse imza: Amartey!

Şenol Güneş onay verirse imza: Amartey!

admin admin -
6 0
Beşiktaş’ta yeni dönemin transfer çalışmaları, Noksan bulunan mevkilere yapılacak destekler için şimdiden basamak kaydedebilmek hedefiyle başladı.

Ligin bitimiyle yeni dönemin açılışı ortasında Fazla uzun Vakit olmayacak. Bu nedenle kampta Özellikle stoper, orta alan ve kanat transferlerinin ekipte olması isteniyor. Stoper için hummalı çalışma yürüten Kartal, geçtiğimiz yaz da gündemine gelen Daniel Amartey için tekrar nabız yokluyor.

Beşiktaşlı yönetimciler, sağ stoper dışında ön liberoda da vazife yapabilen oyuncuyu teknik yönetici Şenol Güneş’in önüne getirecek. Premier Lig grubu Leicester City’de forma terleten ve istikbal ay kadrodan ayrılması beklenen 28 yaşındaki Ganalı’nın Beşiktaş dışında da Kıymetli talipleri olduğu kaydedildi.

KOPENHAG’DA PARLADI

Futbol hayatına Gana’nın Inter Allies grubunda başladı, 18 yaşında İsveç takımı Djurgarden tarafından keşfedilince Avrupa’ya adımını attı.

1.5 Yıl içinde gösterdiği performansla Danimarka’nın esaslı kulübü Kopenhag’ın dikkatini çekti ve 1.8 milyon Euro bonservisle transfer oldu. Kopenhag’da da çıkışını sürdüren Amartey, Ocak 2016’da 6.6 milyon Euro’ya bu Kez Leicester City’nin yolunu tuttu. O günden bu yana İngiliz takımıyla 145 maça çıktı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir