Şenol Güneş transferlerin hemen bitmesini istiyor

Futbol, Genel, Haberler May 16, 2023 Yorum Yok
Zirve takipçisi Beşiktaş, Üstün Lig’i ikinci yahut üçüncü sırada bitirirse sıkışık takvim yüzünden dönemi Fazla erken açmak zorunda kalacak. nihayet iki derbiyi kazansa da lider Galatasaray’ın 5 puan gerisinde bulunan siyah-beyazlı grup, Fenerbahçe’yi de geride bırakarak şampiyon olamazsa, UEFA Konferans Ligi’ne katılacak ve birinci maçına Aka olasılıkla 25 Temmuz’da çıkacak. Bu durumda Kartal’ın yeni dönem çalışmalarına en az 1 ay Evvel başlaması gerekecek. Bir Öbür tabirle Beşiktaş yeni dönemi en geç 25 Haziran’da açarak çalışmalara başlamaya gereksinim duyacak.

TRANSFERLERİ ERKENDEN İSTİYOR

Teknik Yönetici Şenol Güneş önlerindeki takvimin Fazla sıkışık olması yüzünden transferin en kısa müddette bitirilmesini istiyor. Yeni oyuncuların temmuz ayının başında takımda olması gerektiğini düşünen Güneş bu husustaki görüşlerini yöneticilerle paylaştı.

Siyah-beyazlılar transferde sağ stoper, merkez orta alan ve iki kanat oyuncusuyla kadroyu güçlendirmeyi planlıyor. Dizinden ameliyat geçiren Tayyip Talha’nın 6 aydan Evvel alanlara dönemeyecek olması nedeniyle kesinlikle sağ stoper alınacak. Orta alana Gedson ve Hadziahmetovic profilinde tecrübeli bir oyuncu isteyen Şenol Güneş, kanatların birer isimle güçlendirilmesini talep ediyor.

KAZANCI SÜRAT VERDİ

Sportif Yönetici Ceyhun Karı ve yöneticilerin, Güneş’in talepleri doğrultusunda çalışmalara devam ettiği bildirildi. Yararı’nın transferde kısa mühlet içinde Sonuç almak için arayışlarına Hız verdiği Anlatım edildi.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir