Şenol Güneş – Valentin Rosier zirvesi!

Futbol, Genel, Haberler May 02, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş’ın lider Galatasaray karşısında elde ettiği derbi zaferinde Valentin Rosier’in de Aka hissesi vardı. Haysiyet Bulut’un hastalığı nedeniyle Talih bulduğu Ümraniyespor maçında muvaffakiyetle misyon yapan Fransız sağ bek derbide de birinci 11’de alana çıktı ve performansıyla tam not aldı.

Teknik Yönetici Şenol Güneş’in derbiden Evvel Rosier’le Özel bir görüşme gerçekleştirdiği belirlendi. Maçtan birkaç gün Evvel tesislerde Rosier’le bir ortaya gelen Güneş’in tecrübeli futbolcuyu motive edici tabirler kullandığı öğrenildi.

“FORMANIN HAKKINI VERECEKSİN!”

Rosier’e kendisine birinci 11’de forma vermeyi planladığını bildiren siyah-beyazlı hocanın, “Yeteneğin ve enerjin ortada. Ümraniye maçındaki oyunun da tatmin ediciydi. Derbide senin yeteneklerine ve enerjine gereksinimimiz olacak. Kendini en düzgün biçimde maça hazırlamanı istiyorum ve sana güveniyorum. Yeteneklerini göstererek formanın hakkını vereceğine de inanıyorum” diye konuştuğu aktarıldı. Valentin Rosier’in bu görüşmeden Aka bir memnuniyetle ayrıldığı vurgulandı.

Formayı tekrar kapan ve derbide üst seviye bir performans sergileyen başarılı futbolcunun müsabakanın akabinde Şenol Güneş tarafından Özel olarak kutlama edildiği de belirtildi. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir