Sinan Kaloğlu: “Bireysel hatalar ön plandaydı”

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Gençlerbirliği’nin teknik yöneticisi Sinan Kaloğlu, Çaykur Rizespor’u uygun tahlil ettiklerini ancak kişisel yanlışların ön plana çıktığını lisana getirdi.

Çaykur Rizespor’un Değerli bir galibiyet aldığını belirten Kaloğlu, “Bizim için üzücü bir yenilgi oldu. Rakibin Değerli oyuncularını engellemek istedik. Geçişlerde düzgün top kazandık. Hamleye çıkarken tercih kusuru yaptık. Rakibimizi uzun topa zorladık fakat Yan toplarda dikkatsizliğimiz oldu. Ferdî yanılgılarımız gollere neden oldu. Deplasmanda 3 golü bulduk ancak yenik olduk. Çalışmalarımız devam edecek. nihayet dört maçı kazanıp ligde kalmak istiyoruz.” diye konuştu.

Kaloğlu, Türkiye’de günübirlik başarılarla yetinildiğine dikkati çekerek, “Türkiye, Avrupa’nın Brezilya’sıdır. Kulüplerimizin yeterli bir biçimde kurgu ideoloji içerisinde olması lazım. Gençlerbirliği, Türkiye’nin en esaslı ve saygın kulüplerinden birisidir. çok yetenekli ve ulusal oyuncu çıkardı. Türk futboluna kazandırdı. tekrar küllerinden doğmak istiyor. Biz de inşallah bu planlamanın içinde olmak için geldik. önce ligde kalıp moral bulmak istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir