Sinan Kaloğlu: “Üç puandan çok daha fazlası”

Futbol, Genel, Haberler Nis 29, 2023 Yorum Yok
Spor Toto 1. Lig’in 35. haftasında konuk ettiği Bodrumspor’u 2-1 yenen Gençlerbirliği’nde teknik yönetici Sinan Kaloğlu, bugün üç puandan Fazla daha fazlasını kazandıklarını belirtti.

Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Kaloğlu, iki grubun oyuncularını gayretlerinden Dolayı kutlama ettiğini belirterek, “Oynayan oynamayan kendi oyuncularımın hepsiyle gurur duyuyorum, zira bugün her şey üç puandan Fazla daha fazlasıydı, bir inancın ve zaferin eseriydi.” dedi.

Kaloğlu, stratejik manada rakibi uzun topa zorladıklarını lisana getirerek, “Çok konum vermedik, yakaladığımız bir kaç durumu birinci yarıda atabilirdik. Aka gerilimi aslında birinci yarıda atacağımız gollerle yaşamayabilirdik, fakat bulunduğumuz pozisyon itibariyle Natürel ki çocukların üstünde Aka bir gerilim var. Bu galibiyetler inanılmaz bir moral ve motivasyon oluyor.” diye konuştu.

“Uzatmalarla Bir arada 45 dakika 10 şahıs oynayan kadrom, 10 şahıs oynarken bulduğu golle üç puandan Fazla daha fazlasını kazandı.” diyen Kaloğlu, “İnancın ve zaferin bir üç puanı oldu. Öncelikle bütün gelen taraftarlara nihayet dakikaya kadar bizi destekledikleri için onlara teşekkür ediyorum. Oyuncularımın hepsiyle de Biricik tek gurur duyuyorum.” sözlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir