Stefan Kuntz devam edecek mi? Flaş açıklama

Futbol, Genel, Haberler Kas 03, 2022 Yorum Yok

Türkiye Futbol Federasyonu Mehmet Büyükekşi, A ulusal Kadro Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz’un vazifeden alınacağı ve yerine Öbür bir teknik adamın getirileceği tarafındaki savlara karşılık verdi.

Konuyla ilgili İzah yapan Mehmet Büyükekşi: “Uluslar Ligi’ni başkan bitirdik, futbolcularda rehavet yaratmış olabilir. önemli olan ders çıkarabilmek, bir daha yaşanmamasını sağlamak. EURO 2024 Elemeleri’nde en âlâ sonucu almak istiyoruz ve Almanya’daki bu turnuvaya gitmek istiyoruz. Almanya’da Fazla Çok Türk var. Orada olmak kıymetli, bu bahiste Hamit Altıntop’u görevlendirdik. Onunla ve Stefan Kutz ile konuşuyoruz. Birinci ikiye girmek ve Almanya’da olmak istiyoruz. Maalesef sabırsız bir milletiz. Biz de yanlışları gördük, Kuntz hocamıza Gerekli ikazları yaptık. Şu Lahza için ayrılık Laf konusu değil.” dedi.

Mehmet Büyükekşi ayrıyeten “2002’den beri hiçbir teknik adam vazifesini tamamlamamış. Bir grup tazminatlar ödenmiş. Sabırsız bir milletiz. Kusurları gördük ve Stefan Kuntz’u uyardık. Hocamızla devam ediyoruz, inşallah başarılı olur. Başarılı bir hocamız var, gençlere Ehemmiyet veriyor. Almanya’daki üzere Türkiye’de başarılı olması. Stefan Kuntz ile ayrılık hiç konuşmadık. Sportif yönetici konusu da Laf konusu değil.” sözlerini kullandı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir