onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. TBF: “Eurocup ile ilişkilerimizi gözden geçireceğiz”

TBF: “Eurocup ile ilişkilerimizi gözden geçireceğiz”

admin admin -
12 0
Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Türk Telekom’un 7Days Avrupa Kupası (EuroCup) finalinde İspanya temsilcisi Gran Canaria ile oynadığı müsabaka öncesinde yaşadığı olaylara reaksiyon gösterdi.

TBF’den yapılan açıklamada, “7Days Eurocup finalinde uğraş eden temsilcimiz Türk Telekom, İspanya’nın Gran Canaria takımıyla karşılaşmış ve tertibi da ikinci sırada tamamlamıştır. Bu yarış öncesinde temsilcimiz Türk Telekom’un idman yaptığı salon yolunda başantrenör Fazilet Can’ın yaralanmasıyla sonuçlanan rezil olay, Türkiye Basketbol Federasyonu olarak bizleri derinden üzmüştür. Gibisi görülmemiş bu şok edici Hadise ve alan içinde uygulanan ikili standarda Karşın takımımız Türk Telekom, sonuçtan Müstakil olarak parkede ortaya koymuş olduğu performansla bütün Türkiye’yi gururlandırmıştır.” denildi.

Açıklamada, “Temsilcimiz Türk Telekom’un, final karşılaşması üzere şampiyonun belirleneceği Kıymetli bir müsabaka öncesi, esnası ve sonrasında yaşamış olduğu dehşetli olaylar, Türkiye Basketbol Federasyonu ve kulüplerimizin, EuroCup tertibi ile olan bağlantılarını bir Defa daha gözden geçirme noktasına gelmesine yol açmıştır. alan dışında yaşanan bu spor ahlakından Irak Hadise nedeniyle temsilcimiz Türk Telekom’a bir Defa daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; yaşanan bu olayın takipçisi olacağımızı da bütün kamuoyuna duyuruyoruz.” tabirleri kullanıldı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir