Teknik direktör Tuğberk Tanrıvermiş’e İtalya’da büyük onur!

Futbol, Genel, Haberler May 16, 2023 Yorum Yok
Roma 18 ıslak Altı Futbol Grubu’nu çalıştıran genç teknik adam Tuğberk Tanrıvermiş’e Maurizio Maestrelli Ödülleri’nde yılın en yeterli genç teknik yöneticisi mükafatı verildi.

Sportif muvaffakiyet, profesyonellik ve fair play kriterleriyle belirlenen İtalya’nın itibarlı tertiplerinden olan Maurizio Maestrelli Ödülleri’nde kazananlar aşikâr oldu.

Roma 18 ıslak Altı Ekibi ile başarılı bir dönem geçiren Tuğberk Tanrıvermiş, tertipte yılın en yeterli genç teknik yöneticisi mükafatına layık görüldü. Mükafatın verilmesinde kadrosunun performansının yanı Dizi Tanrıvemiş’in alan kenarındaki duruşunun da tesirli olduğu kaydedildi.

İtalya 18 ıslak Altı Futbol Ligi A Kümesi’nde bitime 3 hafta kala liderliği garantileyen Tuğberk Tanrıvermiş’in grubu, B Kümesi başkanıyla şampiyonluk için karşılaşacak.

Galatasaray’ın oyuncu izleme departmanında 2011’de başladığı futbol mesleğinde sarı-kırmızılı kulüpte farklı kategorilerde teknik yöneticilik, A grupta Yardımcı antrenörlük yapan Tanrıvermiş, Denizlispor ve Kayseri Erciyesspor’un teknik gruplarında çalıştı.

İtalya’ya 2018’de Roma 15 ıslak Altı Futbol Kadrosu Teknik Yöneticisi olarak giden 33 yaşındaki Tanrıvermiş, birinci döneminde şampiyonluk yaşadı. Akabinde Roma 16 ıslak Altı ve Spezia 19 ıslak Altı gruplarını çalıştıran Tuğberk Tanrıvermiş, bu dönem Roma 18 ıslak Altı Ekibi’nin başına geçti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir