“The NBA Exhibition” İstanbul’da sergilendi

Basketbol, Bilgi Kas 03, 2022 Yorum Yok

Geçmişten bugüne NBA oyuncularına ilişkin Özel seçilmiş 50 modüllük Özgün imzalı forma, ayakkabı ve top üzere Özel eşyaların yer aldığı The NBA Exhibition standı, İstanbul’da açıldı.

Ataşehir’de bulunan bir alışveriş merkezinin mesken sahipliğinde açılışı yapılan “The NBA Exhibition” standında Larry O’Brien NBA Şampiyonluk Kupası da birinci Defa görücüye çıktı.

Stantta ziyaretçilere, 20 farklı kısımda artırılmış ve sanal gerçeklik deneyimlerinden NBA temalı basketbol aktivitelerine, şampiyonluk kupası ile fotoğraf çekme fırsatından NBA’in en yeni ve dinamik uygulamalarını tanımaya kadar birbirinden renkli içerikler sunuluyor.

Ayrıyeten NBA tarihinin en Aka ayaklarına sahip oyuncusu Shaquille Q’Neal’in imzalı 56 numara ve 1992 tasarımı ayakkabısı da stantta yer alıyor.

Standın açılışı münasebetiyle düzenlenen basın toplantısında konuşan NBA Avrupa ve Orta şark Kıdemli Yöneticisi David Watts, geçen Yıl Polonya’da gerçekleştirdikleri birinci NBA standının Aka İlgi gördüğünü, NBA’in Özel eşyalarını Türkiye ve öbür Avrupa ülkelerindeki basketbolseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, bütün basketbolseverleri NBA kültürünü daha yakından deneyimlemeye Davet ettiklerini lisana getirdi.

Hupalupa İcra Şurası Üyesi Merve Timurlenk Şengül ise standın geleceğin basketbolcularının yeteneklerini keşfetmelerine de İmkan tanıyacağını kaydetti.

Stant, 31 Aralık’a kadar NBA meraklılarını ağırlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir