Tolunay Kafkas: “Vedayı hak etmiyor muyum?”

Futbol, Genel, Haberler Şub 22, 2023 Yorum Yok
Ümit ulusal Grup’ta Tolunay Kafkas devri sona erdi. Attila Gökçe, Milliyet’teki köşesinde Tolunay Kafkas devri için bir yazma kaleme aldı ve Tolunay Kafkas ile yaptığı görüşmeyi de okuyuculara aktardı.

Attila Gökçe’nin yazısındaki yer Meydan kısım şu halde;

umut ve Genç ulusal Ekipler Teknik Yöneticisi Tolunay Kafkas misyonu bıraktı. A ulusal Kadro’ya 17 futbolcu yetiştiren milletlerarası turnuvalarda her ıslak kategorisindeki başarılarla madalyalar kazanan Kafkas Hoca, kalbi kırılarak meskenine dönüyor: “Bir mevzuyu görüşmek üzere telefonla aradığım Hamit Altıntop (Hocam ben de seni arayacaktım. Liderimiz artık sizinle çalışmak istemiyor) dedi. Bu kadar mı olur yani! Ben bir el sıkışmayı vedayı ve helalleşmeyi hak etmiyor muyum?”

“Peki tazminatını aldı mı? “Milli vazifenin tazminatı olmaz” diyor Tolunay Hoca. Onun en Fazla üzüldüğü husus “Genç futbolcuların baba üzere sevdiği teknik takımın en deneyimli hocası Güngör Şahinkaya’nın da misyonu bırakmak zorunda kalması”… Tolunay Kafkas’a teşekkür borçluyuz.

Yerine istikbal antrenör kimdir ne yapacak merak bile etmiyorum. Teknik eğitimin ve sistemin başındaki yanlış Örnek süredursun merak edilecek ne kaldı ki!”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir