Trabzon Belediyesi ile Macaristan Büyükelçiliği alana indi

Futbol, Genel, Haberler Kas 03, 2022 Yorum Yok

UEFA Avrupa Ligi H Kümesi altıncı ve nihayet haftasında Trabzonspor ile Ferencvaros’un karşılaşacağı maç öncesinde, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Macaristan’ın Ankara Büyükelçiliği futbol kadroları dostluk maçı yaptı.

Her iki ülkenin temsilcileri, Bahçecik Mahallesi’nde bir halı alanda Türkiye-Macaristan dostluğunu pekiştirmek için karşı karşıya geldi.

Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Viktor Matis’in rakip kalede yer aldığı dostluk maçında, Trabzon Büyükşehir Belediye Lideri Murat Zorluoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye reis Vekili Atilla Ataman, Ortahisar Belediye Lideri Ahmet Metin Genç, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Lideri hür kara ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Murat Öztürk, Beyaz Parti Vilayet Lideri Sezgin Mumcu, MHP Vilayet Lideri Bekir Sıtkı Tarım, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Lideri Erkut Çelebi de forma giydi.

Macaristan grubunun 6-4’lük galibiyetiyle sonuçlanan müsabaka sonunda, Büyükşehir Belediye Lideri Zorluoğlu tarafından Büyükelçi Matis’e plaket verildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir