onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Trabzonspor gözünü Nino’ya dikti!

Trabzonspor gözünü Nino’ya dikti!

admin admin -
25 0
Devre ortası transferleri için çalışmalara başlayan nihayet şampiyon Trabzonspor için Çabucak her gün yeni bir argüman ortaya atılıyor. Bu Sefer de Brezilya basını Karadeniz devi ile ilgili bir haberi duyurdu.

Habere nazaran, Trabzonspor’da scout takımından bir yetkili yaklaşık 2 hafta boyunca Brezilya’da kaldı ve birçok maç takip etti. Scout grubundaki yetkilinin Özellikle genç isimler üzerinde durduğu öğrenilirken, ismi birçok kulüple anılan Fluminense’nin kaptanı Nino için de Fazla Olumlu referanslar alındı. Lakin oyuncunun yüksek maliyeti bu transferin önündeki en Aka mani.

1.1 MiLYON EURO’YA ALINMIŞTI

Basına nazaran, Trabzonspor’un yanı Dizi Fenerbahçe’nin de 25 yaşındaki sağ ayaklı stoperi kiralık olarak takımına katmak istiyor fakat Fluminense yüksek bir bonservis beklentisi içerisinde. Fotomaç’ın Lance’den derlediği habere nazaran Fırtına, performansıyla dikkat çeken Nino için Teklif hazırlığına başladı. Resmi bir temas şimdi sağlanmış olmasa da kısa müddet içerisinde Trabzonspor’un Fluminense ile görüşmelere başlayacağı aktarıldı. 25 yaşındaki stoper, Criciuma ekibinden 1.1 milyon euro bonservis bedeli ile Fluminense’nin takımına katılmıştı.

GÜÇLÜ FİZİĞİ İLE TANK GİBİ

Genç yaşında kaptanlık pazubandı takan ve 6 Kez Brezilya ulusal Kadrosu’nun formasını giyen Nino, 1.88’lik uzunluğu ve kuvvetli fiziğiyle dikkat çekiyor. Kulüpler seviyesinde 225 maça çıkan, kolay kolay sakatlanmayan Nino’nun kulübü ile kontratı 2024’te bitecek. 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir