Trabzonspor’da ayrılık yakın!

Futbol, Genel, Haberler Nis 26, 2023 Yorum Yok
Trabzonspor’un dönem başında Real Betis’ten takımına kattığı Marc Bartra için ayrılık savı geldi.

İSPANYA’YA DÖNMESİ MUHTEMEL

İspanyol basınından Estadio Deportivo’da yer Meydan habere nazaran, Bartra’nın istikbal dönem Trabzonspor’da kalmasından fazla İspanya’ya dönmesinin daha mümkün olduğu aktarıldı.

32 yaşındaki futbolcu için İspanya’ya Geri dönüşünde birinci olarak eski ekibi Real Betis’in isminin geçtiği kaydedildi. Lakin Espanyol da Bartra’nın transfer olabileceği bir diğer kulüp olarak gösterildi.

TARAFTARLAR TARAFINDAN SEVİLİYOR

Trabzonspor’un kadro olarak bu dönem beklentilerin altında kaldığı Anlatım edildi. Bartra’nın ise şahsî olarak Kötü bir dönem geçirmediği vurgulandı. Tecrübeli futbolcunun, Trabzonspor’da 3 Sefer fileleri havalandırdığı ve Real Betis devrinde yaşadığı sakatlıklardan kurtulduğu kaydedildi. İspanyol oyuncunun ayrıyeten taraftarlar tarafından da sevildiği belirtildi.

EN YÜKSEK MAAŞLI İSİMLERLE YOLLAR AYRILACAK

Trabzonspor’un eski lideri Ahmet Ağaoğlu’nun, ocak ayında yaptığı açıklamada kulübün sürdürülebilir iktisadı için maaş bütçesini 40 milyon euro’dan 30 milyon euro’ya düşürülmesi gerektiğini söyledi hatırlatıldı. Ağaoğlu’nun, bu doğrultuda Ara transfer devrinde 4 oyuncu ile yollarını ayırdığı fakat Barta da iç olmak üzere en yüksek sayıları Meydan isimlerin grupta kaldığı belirtildi. Bordo-mavili kulübün, bu isimlerden kimileriyle yaz aylarında yollarını ayırmayı planladığı öne sürüldü.

BJELICA İLE TEKRAR 11’E DÖNDÜ

Trabzonspor’da Abdullah Avcı ve Orhan Beyaz sonrası süreksiz olarak vazifeye gelen İhsan Derelioğlu’nun Bartra’yı yedek bıraktığı belirtildi. Lakin bordo-mavililerde Nenad Bjelica’nın misyona gelmesinin akabinde Bartra’nın tekrar 11’e döndüğü ve grup için dönemin Geri kalanında tekrar Değerli bir İsim olacağı Anlatım edildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir