onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Trabzonspor’da hedef 6 maçta 18 puan

Trabzonspor’da hedef 6 maçta 18 puan

admin admin -
9 0
Avrupa kupaları ve Türkiye Kupası’ndan elendikten sonra ligde de aldığı istikrarsız sonuçlarla orta sıralara kadar gerileyen Trabzonspor, pazartesi günü oynanacak Ankaragücü maçı ile çıkışa geçmek istiyor. Sakat ve cezalılarının yanı Dizi oynayan futbolculardan da beklenen randımanı alamayan bordo-mavililer kalan 6 haftaya final gözü ile bakıyor.

Kalan 18 puana talip olduklarını belirten teknik yönetici Nenad Bjelica futbolcularla yaptığı görüşmelerde de kazanma baskısının yaşattığı aksilikleri gidermeye çalışıyor. Fizikî olarak yetersizliği gidermek içinde idmanlarda tempo arttıran Hırvat çalıştırıcı, kalan 6 haftanın istikbal dönem için Fikir edinmeleri ismine da Ehemmiyet taşıdığını vurguladı.

“Takım savunması yerleşecek”

Abdülkadir’in sakatlıktan dönmesi ile daha kuvvetli bir oyun planlaması üzerinde çalışan Bjelica, Özellikle ekip savunmasını yerleştirerek kalan haftalarda dirençli bir takım oluşturmak istediklerini söyledi. Hırvat çalıştırıcı, her futbolcu ile kişisel olarak da ilgilendiğini belirterek, “Takımımızı olabilecek en üst düzeyde tutabilmek ismine her oyuncumuzun bize ne verebileceğini görmeye çalışıyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir