Trabzonspor’da maksat 9 günde 9 puan!

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

UEFA Avrupa Ligi’ndeki Kızılyıldız hezimetiyle sarsılLahza Trabzonspor , üst üste çıkacağı 3 maçı kazanıp her iki kulvarda yoluna argümanlı biçimde devam etmek istiyor… Bordo-Mavililer, öncelikle perşembe günü oynanacBeyaz Ferencvaros gayretini kazanıp, öbür maçta Monaco’nun takılmasını bekleyecek. Bu senaryo gerçekleşirse, üst cinse çıkılacak. Kümenin 3. tamamlanması durumunda ise UEFA Konferans Ligi’ne gidilecek.

Abdullah Avcı o ortayı bekliyor

Trabzonspor, güçlü Ferecvaros maçındLahza DerVaziyet 3 gŞöhret sonra Akyazı’dabu Defa Konyaspor ‘u konuk edecek. Ligde 11 maç sonunda 21 puanı bulunLahza ve bu haftayı BAY geçen Fırtına, Konya’nın ardındLahza Ankaragücü deplasmanına gidecek. Teknik yönetici Abdullah Avcı, 9 günde oynanacBeyaz 3 kritik karşılaşmadLahza 9 puLahza çıkartmayı hedefliyor. Sonrasında ise hocanın ısrarla işaret ettiği Dünya Kupası ortası geliyor.

ters senaryo olursa…

Abdullah Avcı, her fırsatta Kasım’daki uzun ortada grubun ritm bulacağını ve sonrasında Fazla farklı bir Trabzonspor izleteceklerinin bildirisini veriyor. Deneyimli çalıştırıcı, 1.5 aylık o sürece Bordo-Mavili grubu moralli formda sokmayı hedefliyor. aykırı bir senaryoda yBirden 3 maçlık fikstürde Üzücü sonuçların alınması halinde Avcı’ya yapılLahza tenkitlerin güzelce artması bekleniyor.

Gomez 11’e dönüyor

Avrupa Ligi’ndeki 2 maçlık cezası biDeri Maxi Gomez, Ferecvaros karşısında birinci 11’e dönecek. Takımda Öbür değişimler de bekleniyor Monaco ile deplasmanda oynanLahza müsabakada Kırmızı karka gören ve 2 maçlık cezası nedeniyle Akyazı’daki Monaco ve Sırbistan’daki Kızılyıldız gayretlerini kaçırLahza Maxi Gomez, Geri dönüyor. Cornelius’un yerine Aka umutlarla alınLahza Uruguaylı yıldızdLahza perşembe günü beklenti Fazla fazla. Teknik yönetici Abdullah Avcı, ümit Bozok’un yerine Gomez’le başlayacak. Ayrıyeten kanatta da Bardhi’nin yerine Djaniny’nin 11’e girme ihtimali yüksek. Deneyimli hocanın, hafta içindeki idmLahza performanslarına nazaran orta alanda da değişime gidebileceği öğrenildi. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir