onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Trabzonspor’da zirveden transfer çıktı!

Trabzonspor’da zirveden transfer çıktı!

admin admin -
24 0
Trabzonspor’da 5-0’lık Alanyaspor mağlubiyetinin akabinde teknik yönetici Abdullah Avcı, yaptığı açıklamayla başları karıştırmıştı. Evvelki gün bordo-mavili taraftarlar, Avcı’nın konutunun önüne giderek ona takviye vermiş ve deneyimli hoca da “Mücadeleye devam” demişti.

Dün ise reis Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve Abdullah Avcı, İstanbul’da bir ortaya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Bu görüşmenin ayrıntılarına da SABAH SPOR ulaştı. İşte perde arkası…

1-PERFORMANS ANALİZİ

Takımdaki bütün oyuncuların performansı ve genel durumu masaya yatırıldı. Abdullah Avcı, bu husustaki fikirlerini yöneticilerle paylaştı.

2-TRANSFERE onay ÇIKTI

Rastgele bir oyuncunun takım dışı bırakılması konusu gündeme gelmedi. Lakin Ara transfer periyodunun başlaması nedeniyle ekipte Teklif istikbal futbolculara yönelik rakamsal tatmin oluşması durumunda kıymetlendirilmesi tarafında karar çıktı.

3-DAHA SEÇİCİ OLUNACAK

Toplantıda yöneticiler kendi isimlerine, teknik yönetici Abdullah Avcı da kendi ismine, “Yaptığımız yanılgılardan ders çıkarmalıyız, transfer konusunda Özellikle daha seçici olmalıyız” dedi.

4-YENİ PLANLAMA YAPILACAK

Uzaklık transfer devrinde kadrodan ayrılması olası oyuncuların sayısına ve buradan istikbal olan sayıya bağlı olarak yeni bir transfer planlaması yapılacak. Lakin bütçe azaltılamazsa transfer çalışmasına girilmeyecek.

‘ENDİŞEYE GEREK YOK BAŞARILI OLACAĞIZ’

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, görüşmenin akabinde kulübün internet sitesinden bir İzah yayımladı. Ağaoğlu şu sözleri kullandı: “Futbolda Vakit vakit Olumsuz sonuçları ve gelişmeleri Trabzonspor olarak da yaşıyoruz. önemli olan bundan sonrasında yanlışların tekerrür etmemesi için kısa, orta ve uzun vadede alınması gereken önlemlerdir. Bunları her basamakta geniş kapsamlı bir biçimde ele aldık. Sıkıntıları masaya yatırdık. Tahlil tekliflerini ve alınması gereken önlemleri tartıştık. Trabzonspor topluluğu tasa etmesin. Kadrosuna güvensin. Desteklemeye devam etsin. Trabzonspor her tarafıyla büyüktür ve bütünlük içindeki bir topluluktur. Bütünlüğümüzü asla kaybetmeyelim. Hocamıza itimadımız tamdır ve grubumuz bu aksilikleri alacağı başarılı sonuçlarla giderecektir.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir