Trabzonspor’dan çok anlamlı ziyaret!

Futbol, Genel, Haberler Nis 02, 2023 Yorum Yok
Trabzonspor Yönetim Şurası Üyesi İmdat Yılmaz, Artvin’de kalp krizi sonucu vefat eden bordo-mavili taraftar Atilla Aydın’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Yılmaz, konutlarında ziyaret ettiği Atilla Aydın’ın eşi Nurcan Aydın ve çocuklarına başsağlığı diledi.

Trabzonspor aşığı bir taraftarı kaybetmenin derin acısını topluluk olarak yaşadıklarını belirten Yılmaz, maç izlemek için Trabzon’a Davet ettiği Aydın ailesine forma İkram etti.

Aydın’ın kızı verme Soner, babasının her anını bordo-mavili renklerle yaşadığını Anlatım ederek, “Bizlere de Trabzonspor sevdasını aşılamıştı. Trabzonspor kazanınca Fazla Mesut olur, kaybedince de Fazla üzülürdü. Maçları izlerken heyecandan yerinde duramazdı. Geçen yılki şampiyonluğu da doyasıya yaşadı. Babam hayattayken, ‘Ben öldüğümde tabutuma ve mezarıma Trabzonspor bayrağı örtün. Mezar taşına da Trabzonsporlu Atilla yazın.’ demişti. Biz de vasiyetini yerine getirdik. Rabbim yerini cennet eylesin.” sözlerini kullandı.

Yılmaz’a ziyareti hasebiyle teşekkür eden verme Soner, “Trabzonspor’umuzun Kıymetli lideri Ertuğrul Doğan’a, asbaşkan Zeyyat Kafkas’a ve bütün yöneticilere Fazla teşekkür ediyoruz. Bizleri unutmadılar. Bu ziyaret bizlerin acısını bir nebze de olsun hafifletti.” diye konuştu.

Ziyaret sırasında kulüp asbaşkanı Zeyyat Kafkas da Atilla Aydın’ın oğlu Selçuk Aydın’ı telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir