Trabzonspor’un en Aka teminatı ‘Avcı’sı

Futbol, Genel, Haberler Kas 06, 2022 Yorum Yok

Ferencvaros’un akabinde Akyazı’da Konyaspor’u da devirmek isteyen Trabzonspor’un en Aka garantisi Abdullah Avcı…

Zira deneyimli çalıştırıcı, Harika Lig’de Ye şil-Beyazlı gruba rakip olduğu nihayet 20 müsabakada mağlubiyet yüzü görmedi. Laf konusu dönemde Avcı’nın ekipleri 12 galibiyet alırken, 8 beraberlik çıktı. Trabzonspor ise Konyaspor’la karşılaştığı nihayet 5 maçta yalnızca 1 Defa yenildi. öteki 4 maçta Karadeniz grubunun 2 galibiyeti var, 2 gayret beraberlikle sonuçlandı.

Kendilerini Fazla kuvvetli bir 90 dakikanın beklediğini oyuncularına aktaran Av cı, “Konyaspor güç bir rakip lakin maçı kolaya çevirmek bizim elimizde. Ferencvaros karşısında birinci yarıdaki oyunu devam ettirmeliyiz. 90 dakika boyunca disiplinden kopmadan, sonuca gideceğiz” tabirlerini kullandı.

Hedef 4’te 4 yapmak

Konyaspor’u yenip, sonrasında rotayı Ankara gücü uğraşına çevirmek isteyen Trabzonspor, Dünya Kupası ortasına 4’te 4’le girmenin hesaplarını yapıyor. Fırtına Sivasspor ve Fere ncvaros maçlarını kazanıp, tekrar çıkışa geçmişti. Gaye, dorukla puan farkını olabildiğince indirmek.,

Akyazı’da 609 günlük harikulade seri

Karadeniz grubu, taraftarı önünde 8 Mart 2021’d en bu yana hiçbir lig maçını kaybetmedi. O tarihte Alanyaspor ‘a 3-1 yenilen Trabzonspor, sonrasında çıktığı 30 lig maçında 19 galibiyet ve 11 beraberlik elde etti. Bordo-Mavililer, 609 günlük harikulade seriyi Ko nyaspor müsabakasında da devam ettirmek emelinde. Trabzonspor, bir sonraki İç alan maçını ise Dünya Kupası ortası sonrasında Fenerbahçe ile oynayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir