Trabzonspor’un kozu Avcı

Futbol, Genel, Haberler Şub 04, 2023 Yorum Yok
Süper Lig’in 23. haftasında pazar günü başkan Galatasaray’a konuk olacak olan Trabzonspor, ezeli rakibi karşısında alandan galibiyetle ayrılarak Doruk yarışının içinde olmayı hedefliyor. Bu kuvvetli müsabaka öncesinde bordo-mavililerin en Aka kozu ise teknik yönetici Abdullah Avcı olarak öne çıkıyor.

Karadeniz temsilcisi, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’a Avcı idaresinde uzun müddettir kaybetmiyor. Abdullah Avcı devrinde, üç Aka rakibi önünde nihayet mağlubiyetini 2020-2021 döneminin 27. haftasında alanında Fenerbahçe karşısında 1-0’lık sonuçla yaşayan bordo-mavililer, 706 gündür Laf konusu maçlarda yenik olmadı.

Trabzonspor, teknik yönetici Abdullah Avcı idaresinde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile Yekün 13 maç oynarken bu müsabakalarda 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 2 hezimet yaşadı. Bu dönem Hariç alan maçlarında düşünceli günler geçiren Trabzonspor, oynadığı nihayet üç deplasman maçını kaybetti. Bordo-mavililer, Abdullah Avcı idaresinde üç büyüklere karşı oynadığı Hariç alan müsabakalarında ise kaybetmedi. Laf konusu gayretlerde Karadeniz grubu 3 galibiyet ve 3 beraberlik elde etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir