TÜRFAD ödülleri Akhisar’da dağıtıldı

Futbol, Genel, Haberler Nis 30, 2023 Yorum Yok
Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesi’nin 6’ncı Defa düzenlediği, ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır’ ödül merasimi Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı’nda yapıldı. TÜRFAD genel Lideri Levent Erdoğan ve Akhisar Belediye Lideri Besim Dutlulu’nun da katıldığı, TÜRFAD Akhisar Şubesi Lideri Nurullah Zağlı ve idaresinin mesken sahipliği yaptığı gecede mükafatlar sahiplerini buldu. 

mükafat gecesinde konuşan TÜRFAD genel Lideri Levent Erdoğan, “Bu geceleri nizam eden Akhisar şubemizin başta reis olmak üzere bütün üyelerine minnet ve sevgilerimizi arz ederiz. TÜRFAD olarak Türk futboluna hizmet vermenin heyecanı içindeyiz. Türk futbolunu her geçen gün biraz daha ileri gitmesinde katkımız oluyorsa Sevinç duyuyoruz. Akhisarsporumuzu da yakında Üstün Lig’de görmeyi Dilek ediyoruz. Bu gece mükafatını alanları kutluyorum” dedi

ANLAMLI ÖDÜLLER

TÜRFAD Akhisar Şubesi, klasik tertipte genel reis Levent Erdoğan, eski FIFA hakemlerinden Ertuğrul istek ve Akhisar Belediye reis Yardımcısı Ekrem Kayserili’ye spor Haysiyet mükafatı verdi. Gecede TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, Manisa Valibi Yaşar Karadeniz, Akhisar Belediye Lideri Besim Dutlulu, Beyaz Parti Manisa Vilayet Lideri Salih Süratli Haysiyet mükafatına layık görüldü. Hamza Hamzaoğlu, Atilla Özcan ve Hüseyin Çeçendiken teknik yönetici mükafatını aldı.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir