Vakıfbanklı Zehra Güneş: Bu finali Guidetti için oynayıp kazandık

Bilgi, Canlı Sonuçlar, Dünya, Genel, Haberler May 22, 2023 Yorum Yok

Vakıfbank formasıyla 2018 ve 2022’nin akabinde üçüncü Sefer CEV Şampiyonlar Ligi zaferi yaşayan Zehra Güneş, “Bu kupayı kaç kere kazanırsam kazanayım yetmeyecek!” dedi.

Torino’da Eczacıbaşı Dynavit’i 3-1 yendikleri final maçı sonrasında açıklamalarda bulunan 24 yaşındaki Zehra, “Çok keyif alarak Voleybol oynuyoruz. Bu kupayı kaç kez kazanırsam kazanayım, bana hiç yetmeyecek. tekrar tekrar kazanmak isteyeceğimi biliyorum. Önümüzdeki Yıl da şampiyon olup üst üste üçüncü Kez dorukta olmayı şimdiden Fazla istiyorum” sözlerini kullandı.

GİOVANNİ BİZİMLE KALMAK İSTEDİ
Başantrenör Giovanni Guidetti’nin gerek VakıfBank’ın elde ettiği muvaffakiyetlerde gerekse kendisinin mesleğinde Fazla Değerli hissesi olduğunu vurgulayan ulusal voleybolcu, şunları söyledi:“Biz bu maç için Torino’ya yola çıkmadan 2 gün Evvel Giovanni’nin annesinin öldüğünü öğrendik. Bu türlü bir acıya Karşın bu maçın kıymetini anlatıp grupla kalmak istedi lakin bizler onun bu türlü bir günde ailesinin yanında olmasını istedik. Sonuçta bizler de onun ailesiyiz. Her Vakit her şartta onun yanında olduğumuzu söyledik. Böylece cenaze merasimine gitmeyi kabul etti ve perşembe günü ortamıza Geri döndü” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir