Volkan Demirel’den 23 Nisan’da özel mesaj

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği üyeleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aktiflikleri kapsamında Hatay’ın Samandağ ilçesinde çocuklarla bir ortaya geldi.

Dernek tarafından Karaçay Mahallesi’nde Karaçay Sahra Okulu’nda düzenlenen aktiflikte, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki zelzelelerde hayatını kaybedenler için hürmet duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Derneğin Yönetim Şurası Lideri Emrah Tünay, konuşmasında, Hatayspor ile yapılan aktiflikte olmaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirdi.

Tünay, 23 Nisan’da çocuklarla olmanın kıymetine değinerek, Aka külfetlere Karşın çocukların heyecanı ve gözlerindeki mutluluğun kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, buradakilerin Fazla hoş ve geleceğe umutla bakan topluluk olduğunu belirterek, “Galatasaraylısı, Beşiktaşlısı, Fenerlisi, Trabzonlusu, Hataylısı herkes burada. Hepimiz biriz. Hepimiz bu bayrağın altında bir bireyiz. Lütfen birbirimizi kırmadan, üzmeden, büyüdüğünüzde de bu halde Yan yana maçlara giderek bu ülkeyi huzur içinde bir topluluğa kavuşturun. Sizden Biricik ricam bu.” diye konuştu.

Hatay Büyükşehir Belediye Lideri ve Atakaş Hatayspor Onursal Lideri Lütfü Cenk da çocukların bayramını kutladı.

“Şunu bilmek lazım. Hatay bizden Evvel 7 kere batmış, 7 kere da küllerinden doğmasını bilmiş.” diyen Savaş, tabiatla doğal olaylarla savaşmayı değil onlarla barışık yaşamayı öğrendiklerini vurguladı.

Savaş, Hatay’da yapılaşma konusunda sağlam temeller atacaklarını anlatarak, “Sağlıklı konutlar yapacağız ve istiyoruz ki bundan sonra hiçbir çocuk yetim, hiçbir çocuk öksüz kalmasın. Hiçbir ailenin ocağı sönmesin. İnsanlarımız o sarsıntılardan sağlam ve sağlıklı çıkmayı bilsin.” dedi.

Şiirlerin okunduğu ve sportif aktifliklerin yapıldığı programa yaklaşık 500 Talebe katıldı.

Türkiye’nin farklı vilayetlerinden öğrenciler için gönderilen mektupların da okunduğu program, Hatıra fotoğrafı çekilmesinin akabinde sona erdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir