Windhorst: “Giannis’in bu yaz sözleşmesini uzatmasını pek olası görmüyorum”

Basketbol, Bilgi Nis 29, 2023 Yorum Yok
Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo’nun Bucks ile olan kontratını bu yaz uzatmasının ‘zor bir ihtimal olduğu’ argüman edildi.

ESPN’in NBA Today programında konuşan Brian Windhorst, bu Eylül ayında Bucks ile kontrat uzatmaya hak kazanacak olan Giannis hakkında konuştu.

Antetokounmpo, ekibe tekrar uzun vadeli bir taahhütte bulunmadan Evvel beklemeyi seçebilir ya da yaklaşık 113 milyon dolarlık mukavelesine iki dönem daha ekleyebilir.

Windhorst, Giannis hakkında şunları söyledi:

“Giannis’in bu yaz mukavelesini uzatmasını pek mümkün görmüyorum. Kontratında iki yılı kalmış olsa da, kadroda olup bitenlerin yanı Dizi yeni kadro sahipleri de hesaba katıldığında, bu durumu Fazla zorlaştırıyor.

Ve ayrıyeten Bucks, yinelenmiş vergiye yanlışsız gidiyor. Her Yıl şampiyonluk için yarışan ve yüksek ölçü Nakit harcayan kadroların başına bunlar daima gelir. Bu kadrodaki her şey daha değerli hale gelmek üzere.

Bunların yanı sıra, gelecekte bu kadroyu geliştirme yollarını sınırlayacak yeni kurallarımız da (toplu Amel sözleşmesi) geliyor. Grup şu anda 20’li yaşlarında bir süperstara sahip olan ve şampiyonluk penceresi yavaşça kapanmaya başlayan bir grup. Ligde bu yaz Bucks’ta neler olup biteceğini yakından takip edecek olan birçok grup olacak.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir