onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Wout Weghorst, İngiltere’ye sakat gitmek istemiyor

Wout Weghorst, İngiltere’ye sakat gitmek istemiyor

admin admin -
28 0
Beşiktaş’ta Manchester United ile anlaşan Wout Weghorst’un durumuyla ilgili olarak belirsizlik devam ederken golcü futbolcu evvelki gün sakatlığı nedeniyle egzersize çıkmadı.

SAKAT GİTMEK İSTEMİYOR

Siyah beyazlıların evvelki günkü idmanında yer Meydan Hollandalı yıldız ağrıları olduğunu Anlatım ederken çalışmasını fitness salonunda gerçekleştirdi. Eşi İstanbul’da kalmak istemeyen ve periyot ortası grupla yollarını ayırmayı planlayan Weghorst’un Manchester United transferi öncesi kendini riske atmak istemediği için antrenmanda yer almadığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ BEKLENİYOR

Bu ortada Beşiktaş pazartesi günü Weghorst’un kontratında 2.5 milyon euroluk bir çıkış hususu olmadığını oyuncu ile ilgili inisiyatifin büsbütün kulübün elinde olduğunu açıklarken Ada basına nazaran Transfer bitti. İngiliz Sky Sports; Manchester United’ın Wout Weghorst’un transferi için Burnley ile muahedeye vardığını öne sürdü. Sky haberinde İngiliz devinin transferi resmen açıklamak için Burnley ile Beşiktaş ortasındaki mutabakatın feshedilmesini beklediğini yazdı.

DERBİYE YETİŞMEK İÇİN MÜDDET DARALDI

Haberde Kırmızı Şeytanlar’ın cumartesi Manchester City ile oynayacağı derbide Weghorst’un takımda olabilmesi için cuma gecesine kadar mühleti olduğunun altı çizildi. Weghorst’ta ısrarın nedeni olarak ise Erik Deri Hag’ın şahsen sarf ettiği “Martial şu anda her üç günde bir 90 dakikalık bir oyun oynayabilecek fizikî kapasitede değil. Bu nedenle Öbür bir forvet arıyoruz” kelamlarına yer verildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir