Yeni devirde yeni Beşiktaş

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Beşiktaş’taki ikinci periyoduna “Eksikleri görüp daha düzgününü yapacağız” kelamlarıyla başlayLahza Şenol Güneş, ayağının tozuyla hem sistemi hem de ekibi değiştirdi. 4-3-3 kurgusuyla alana çıkLahza deneyimli çalıştırıcı, kalede Ersin yerine Mert’e Görev verdi. Dele Alli ve Cenk’i 11’de oynatırken, maç içerisinde oyunu 4-3-1- 2’ye çevirdi. Dele Alli solda, birinci Defa 11’de Talih bulLahza SavYemek ise sağda oynadı. İsmael’in periyodunda Beşiktaş, 4-2-3-1 ile alana çıkıyordu.

İKİNCİ 45’TE ESASLI DEĞİŞİM YAPTI

Beşiktaş birinci yarıyı 2-1 önde kapatırken, dEhemmiyet ortası Güneş’Deri 3 değişiklik geldi. 70 yaşındaki çalıştırıcı, birinci dEhemmiyet yanılgı yapLahza Rosier ve Masuaku ile Bir arada Dele Alli’yi kenMesafe aldı. SFile beke TayfTümör Bingöl, sol beke ümit Meraş’ı iç eden Güneş, Cenk’i sola çekip sFile öne ise Redmond’ı koydu. Böylelikle Kartal, ikinci yarıya 6 yerli futbolcuyla çıktı (Mert, Tayfur, Tayyip Talha, Umut, Salih ve Cenk).

MERT 343 GÜN SONRA

Güneş’in Ersin’i kesErİlave dŞöhret eldivenleri teslim ettiği Mert Gönok, 343 gŞöhret sonra kaleyi korurken, gelen 3 isabetli şutun 2’sinde meşin yuvarlağı ağlarında gördü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir