Yönetim, Masuaku kararını Şenol Güneş’e bıraktı

Futbol, Genel, Haberler Nis 24, 2023 Yorum Yok
Süper Lig’de 5’te 5 yapan Beşiktaş’ta Arthur Masuaku’nun geleceği tartışılmaya devam ediyor.

Teknik Yönetici Şenol Güneş’in Giresun maçından sonra düzenlediği basın toplantısında Demokratik Kongolu sol bek için Kesin bir karar vermediklerini Anlatım etmesi başları karıştırdı. Bu dönem 25 maçta 11’de Talih bulan oyuncuyla da 1,3 milyon eurodan 3 yıllık yeni kontrat yapılacak.

Şenol Güneş, Masuaku’nun performansından mutlu lakin ekipte kalması halinde Vakit vakit sol dizinden uzun periyodik sakatlık problemleri yaşayabileceğini düşünüyor. öteki taraftan üst üste 12 maçta birinci 11’de alana çıkan ve Giresun müsabakasında 86. dakikada kenara gelirken ayakta alkışlanan futbolcu performansını bir epey yükseltti. Savunma çizgisini bozmak istemeyen Şenol Güneş’in bu nedenle Trabzonspor maçında da Masuaku’ya 11’de misyon vermesi bekleniyor.

Siyah-beyazlı idarenin ise Masuaku konusunda Şenol Güneş’e özgürlük tanıdığı aktarıldı. Tecrübeli oyuncu için ödenecek 2,2 milyon euro bonservisin Fazla olağan olduğunu düşünen yöneticilerin, Güneş’i büsbütün özgür bıraktıkları ve Masuaku’nun ekipte kalmasında rastgele bir sakınca görmedikleri vurgulandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir