onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te sezon sonu yüzler gülüyor

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te sezon sonu yüzler gülüyor

admin admin -
5 0
Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi’nde dönemi 41 puanla 13. sırada tamamlayan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’in başantrenörü Zafer Aktaş, kümede kalma maksadına ulaştıkları için Mesut olduklarını bildirdi.

Başantrenör Zafer Aktaş, yaptığı yazılı açıklamada, bütçe manasında diğer kadroların gerisinde bulunmalarına rağmen, ekip olarak amaçlarına ulaştıklarını belirtti.

Kendilerine takviye veren taraftarlarına teşekkür eden Aktaş, “Kendimize ve yaptığımız işe inanarak dönem başında koyduğumuz gayeye ulaştık. Bunun yanında, ligin tepesindeki Türk Telekom ve Fenerbahçe dahil, Fazla Kıymetli galibiyetlere imza attık. Geçtiğimiz dönem olduğu üzere Yeniden basketbol dünyasına oyuncular servis ettik. Bu açıdan Fazla memnunum. Oyuncularıma, teknik grubuma ve bizi takviyeleriyle yalnız bırakmayan Denizli halkına teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Yeni dönem planlamasına başlayacaklarını aktaran Aktaş, “Yönetimimiz ve Yukatel başta olmak üzere, bütün sponsorlarımızla Bir arada üstesinden geleceğimize inandığımız bir gayrete gireceğiz. Maksadımız Yeniden bütçe performans olarak ligin en başarılı ekiplerinden birini ortaya çıkarmak olacak.” sözlerini kullandı.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir