Zlatko Dalic: “Hedefimiz tekrar final!”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

HırvatistLahza ulusal Grubu Teknik Yöneticisi Zlatko Dalic, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesi açıklamalarda bulundu.

İşte Zlatko Dalic’in kelamları:

“Dünya Kupası’na giden güçlü bir rotamız oldu. Slovenya hezimetiyle Üzücü bir başlangıç yaptı. Avrupa Şampiyonası sonrası sıfırdLahza başladık. BirFazla açıdLahza gelişim gösterdik. nihayet maçta Rusya’yı kendi seyircimiz önünde yendik. Hırvatistan’ı gerçekDeri yine Dünya Kupası’na götürmek Aka bir baskıydı ve bunu başardık. Her zamLahza inandık.”

“YENİDEN FİNal OYNAYABİLİRİZ”

“Futbol, öteki birFazla yerde olduğu üzere Hırvatistan’daki en Kıymetli şeylerden biridir ve Dünya Kupası’da bunun en Aka göstergesi. Bu devirde Hırvatistan, gurTümör dolu ve kadroyla Bir arada her yere giden taraftarlarıyla dünyanın en hoş ülkelerinden biri. 2018’de finali kaybedErİlave meskene döndük, ancBeyaz Zagreb’e, Belde meydanına varır varmaz neler kazandığımızı anladık. İnsanların bize gösterdiği hürmet, kutlamalar, bütün taraftarların coşkusu sonsuza dek hatırlayacağım şeyler. O günü asla unutmayacağım; hayatımın en hoş günlerinden biriydi. Mmarım HırvatistLahza ikinci Defa olacağındLahza şüpheliysem de birebir sonucu tekrar elde edebilir, finale yükselebilir. Bu hisler resen oldu; bütŞöhret ulUs sokaklMesafe çıktı.”

“MODRIC İLE İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOK”

“Modric’i tanıyorsanız, onun nihayet Dünya Kupası olmayabileceğini anlarsınız. Onunla hiçbir şey imkansız değildir, bu yaşında bile yaptığı şeyler inanılmaz! Her geçen gŞöhret gelişiyor ve ulusal grupta oynarken Fazla Çok gücü var. fakBeygir evet, Aka olasılıkla nihayet Dünya Kupası olacBeyaz ve eminim Kıymetli bir katkı sağlamBeyaz için elinden geleni yapacaktır. Modric’in emekli olmasındLahza sonra HırvatistLahza eskisi üzere olmayacak. Ülkemizdeki futbol ona Fazla şey borçlu ve yaptıklarındLahza Dolayı her zamLahza minnettar olacağız. Soyunma odasını onunla paylaşmBeyaz bizim için bir zevkti. Modric, her şeyden evvel, elde ettiği bütün başarıyı hBeyaz eden kusursuz bir oyuncu olduğu kadar şahane bir insandır.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir