Ahmet Ağaoğlu’ndan Avcı için açıklama

Futbol, Genel, Haberler Oca 12, 2023 Yorum Yok
Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, teknik yönetici Abdullah Avcı ile bir ortaya geldiklerini belirterek, “Alınacak önlemleri, yapılacak olan çalışmaları, tahlil tekliflerini Birlikte değerlendirdik” dedi.

Ağaoğlu, AA muhabirine, teknik yönetici Abdullah Avcı ile bugün İstanbul’da bir ortaya geldiklerini ve bu görüşmede genel bir kıymetlendirme yaptıklarını Anlatım etti.

“HOCAMIZA GÜVENİYORUZ”

nihayet hafta alınan alan sonuçları ve ileriye dönük olarak kısa ve orta vadede yapacakları çalışmalar ile alacakları tedbirler konusunda geniş kapsamlı bir değerlendirmede bulunduklarını vurgulayan Ağaoğlu, şunları kaydetti:

“Alınacak önlemleri, yapılacak olan çalışmaları, tahlil tekliflerini Bir arada değerlendirdik. Kamuoyunun da bundan rastgele bir telaşı, kuşkusu olmasın. Her zamanki üzere grubumuza, hocamıza güveniyoruz. Taraftarımıza göstermiş olduğu sabırdan Dolayı teşekkür ediyoruz. alan sonuçlarının onları hepimizden Çok üzdüğünü biliyoruz. Göstermiş oldukları takviyeden Dolayı taraftarlarımıza, topluluğa minnettarız. Onların dayanağına her zamankinden daha Çok muhtaçlığımız olacak.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir