Ahmet Nur Çebi’den Fenerbahçe ve Galatasaray’a teklif

Futbol, Genel, Haberler May 05, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, düzenlediği basın toplantısında Hatay ve Gaziantep’in maçlarında 3 puan verilmesini adil bulmadığını belirterek “Beşiktaş şampiyon olsa bile ligin tescilini kabul etmeyeceğim” dedi. Ayrıyeten Fenerbahçe ve Galatasaray’a teklifte bulundu.

“LİGİN TESCİLİNİ KABUL ETMEM”

Basın toplantısında konuşan Ahmet Işık Çebi “Biz 5 puan istemiyoruz! UEFA diyor ki, ‘Bir ekip o sene oynanan oyundan çıkarsa, onun maçları oynanmamış kabul edilir.’ Gaziantep ve Hatay dışarıda kaldı. Fenerbahçe ve Galatasaray, benden daha az deplasmana gitti. Teklif ediyorum, iki maçlarını Adalet açısından deplasmanda oynamayı kabul etsinler! Haydi yapsınlar, hodri meydan! Haydi deplasmanları eşitleyelim! Deplasman yoksa o Vakit gidelim her maçı Ankara’da oynayalım! Demek deplasman önemli! Sen benim hakkımı nasıl gasp ediyorsun? Beşiktaş şampiyon bile olsa, ligin tescil edilmesini kabul etmeyeceğim! Ben bunları ikinci yarı başlamadan söyledim! Tescili bu formda kabul etmiyorum! Nokta!” dedi.

FENERBAHÇE VE GALATASARAY’A TEKLİF

Ahmet Işık Çebi, Fenerbahçe ve Galatasaray’a seslenerek “Beşiktaş şampiyon olunca ‘Lig tescil edilsin’, Galatasaray olursa tescil edilmesin’ diyecek biri değilim! Fenerbahçe ve Galatasaray’a Teklif ediyorum, haydi deplasman sayılarımızı eşitleyelim! Bekliyorum cevaplarını!” tabirlerini kullandı.

“UEFA, TFF’NİN KARARINI DEĞİŞTİREMEZ”

nihayet olarak Ahmet Parıltı Çebi “UEFA’ya başvuracağız. Lakin UEFA, TFF’nin kararını değiştiremez. Yalnızca görüş belirtebilir. UEFA zati görüşünü belirtmiş! Bir Sefer daha soracağız.” açıklamasını yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir