Al Nassr’da Aboubakar pişmanlığı

Futbol, Genel, Haberler May 03, 2023 Yorum Yok
21 Ocak’ta al Nassr’dan bedelsiz transfer olan Vincent Aboubakar, 12 lig maçında 8 gol ve 1 asiste imza attı. Performansıyla dikkat çeken golcü için Suudi basını al Nasr’ın pişmanlığını vurguladı.

Yapılan haberde, “Al Nassr, Cristiano Ronaldo yüzünden Vincent Aboubakar’ı adeta kovarak gönderdi. Fakat nihayet duruma baktığımızda bu işten karlı çıkan Beşiktaş oldu. Aboubakar gollerini atıp, iri gülümsüyor. Ronaldo ise al Nassr’da Üzüntü çekiyor.” sözleri kullanıldı.

“GERÇEKTEN İNANILIR ÜZERE DEĞİL”

Ayrıyeten Suudi basını, al Nassr taraftarlarının görüşlerine yer verdi. S.Arabistan taraftarları, Aboubakar’ın G.Saray’a attığı golün görüntüsünü paylaşarak, “Bu adam kısa müddet Evvel bizim futbolcumuzdu. Ekipten yanlış adam gönderildi. Ronaldo ile Bir arada Aboubakar da kalabilirdi. Yönetim Aka bir yanılgı yaptı. Aboubakar üzere bir futbolcuyu üstelik parasız gönderdik. Hakikaten inanılır üzere değil. Yönetim yanlışlı.” yorumları yapıldı

RONALDO çok MUTSUZ

Cristiano Ronaldo ise Suudi Arabistan Ligi’nde 12 müsabakada 12 gol atmasına Karşın grup, istenilen amaçlara ulaşamadı. Aboubakar’ın oyun biçimi açısından geriye gelip top alma özelliğini de ön plana çıkaran al Nassr taraftarları, “Mesele yalnızca gol atmak değil. Oyunun içinde ne kadar olabiliyorsunuz” stilinde yorumlar da yaptı. Tüm bunlar yaşanırken El Nacional’in haberine nazaran Cristiano Ronaldo, al Nassr’dan ayrılmak istiyor. Portekizli Fazla mutsuz. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir