Alper Potuk: “Seri galibiyetlere başlıyoruz!”

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Spor Toto 1. Lig’in 12. haftasında 4 Kasım Cuma günü alanında Erzurumspor FK ile karşılaşacak Çaykur Rizespor’un orta alan oyuncusu Alper Potuk, Erzurumspor maçı ile seri galibiyetlerin geleceğini düşündüğünü söyledi.

Alper Potuk, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde egzersiz öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Çaykur Rizespor’un ligde geride kalan maçlarda Adanaspor maçı dış yeterli oyun oynadığını lakin sonuçların istedikleri üzere olmadığını belirtti.

Futbolda herkesin yanılgıları olabileceğine dikkati çeken tecrübeli orta alan oyuncusu, “Kazanamadık, kimi VAR’a takıldık, kimi hakem yanlışlarına, kimi kendi kusurlarımıza takıldık. Bir türlü kazanamadık lakin her şeye Karşın geride kalan haftaların Fazla Üzücü geçtiğini düşünmüyorum. Güçlü süreci atlattığımızı düşünüyorum. Erzurumspor maçı ile seri galibiyetlerin geleceğini düşünüyorum.” diye konuştu.

Alper, Tüm kentin kendilerine güvenmesini isteyerek, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Biz maçları kazanmayı herkesten daha Fazla istiyoruz. Arkadaşlarımızla alanda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. kimi alan içinde olaylar istediğimiz üzere olmuyor. Erzurumspor uygun bir topluluk, Değerli bir grup ancak biz de içeride kazanacağımızı düşünüyorum. Hatta yalnızca Erzurumspor değil, önümüzdeki 4 maçı kazanıp 4’te 4 yapabiliriz. Arkadaşlarımız ile konuştuk. En Üzücü 10 puan alabileceğimizi düşünüyorum. İnşallah her şey istediğimiz üzere sarfiyat.”

Kendi performansı ile ilgili hiçbir Vakit mazeretlere sığınmadığını lisana getiren Alper Potuk, şunları kaydetti:

“Takıma geçen dönem katıldım. Geçen sene daima birlikte Üzücü bir dönem yaşadık. Geçen sene hem ferdî manada hem de kadro olamama ismine Fazla geç toplandık. Birçok tesir oldu. Bu istenmeyen bir durumdu. Ferdî olarak ben de istediklerimi alana yansıtamadım. Bu dönem da geçen dönem üzere uygun başlayamadık fakat toparlanarak şampiyonluğa yürüyeceğimize inanıyorum. Topluluk olarak kenetlenip hak ettiğimiz yere çıkmak için gayret ediyoruz.”

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir