onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Andy Cole: Haaland umurumda değil!

Andy Cole: Haaland umurumda değil!

admin admin -
4 0
Manchester City’nin golcüsü Haaland, İngiltere Premier Ligi’nde çıktığı birinci 33 maçında 36 gol atarak muazzam bir dönem geçiriyor. 22 yaşındaki Haaland’ın bu rekorunu daha da geliştirmek için hâlâ iki maçı daha Mevcut ve City’deki birinci devrinde 3 kupayı birden kazanabilir.

Manchester United efsanesi Cole, 1993/94 döneminde Newcastle’dayken Biricik bir dönemde 34 gol atarak rekoru elinde bulunduruyordu. 51 yaşındaki eski oyuncu, Norveçli oyuncunun nihayet dokuz aydaki başarılarından Dolayı övgüler yağdırdı, lakin içinde bulunduğu takım göz önüne alındığında bu muvaffakiyetin Fazla daha kolay olduğu ikazını da ekledi.

“REKORLAR KIRILMAK İÇİN VAR”

Andy Cole, William Hill ve Footy Accumulators’ın podcast’i No Tippy Tappy Football’a şunları söyledi: “Rekor konusunda neden Hayal kırıklığına uğrayayım? Rekorlar kırılmak için Mevcut ve açıkçası umurumda değil.

“Artık rekorumu diğeri aldı ve Haaland konusunda adil olmalıyız diye düşünüyorum. Bence o, [Erling Haaland] mutlaka eksiksiz bir forvet olduğunu gösterdi.

“Manchester City kadrosunda gol atmak zorunda olduğunuz için bu kadar Fazla gol atmasına şaşırmadım. çok fazla Talih yaratıyorlar ve nitekim yapmanız gereken Biricik şey nihayet vuruşu yapmak ve muhtemelen bir dönemi 20 golle bitirebilirsiniz.”

” UMARIM BANA BENZEMEZ”

Meydan Shearer ve Andy Cole, Premier Lig’de iki maç daha Çok (42) oynayarak rekoru paylaştılar. Haaland’ın başarısı, hem Cole hem de Shearer’ın, Premier Lig kulüpleri Devre başına 42 maç oynadığında bu Cin sayılara ulaştığı düşünülürse, Fazla daha etkileyici bir rekor olarak göze çarpıyor.
Ancak Cole, bütün takdirlere karşın, City’nin harika yıldızını istikbal dönemden itibaren gollerin o kadar kolay gelmeyebileceği konusunda da uyardı. United ikonu, neredeyse 20 Yıl evvelki mesleğinin akabinde hiçbir lig döneminde 21’den Çok gol kaydetmeyi başaramadı ve Haaland’ın da birebir bahtın kurbanı olabileceği konusunda uyardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir