onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Antalyaspor: “Adaletli yönetim istiyoruz”

Antalyaspor: “Adaletli yönetim istiyoruz”

admin admin -
11 0
Antalyaspor Basın Sözcüsü Adnan Lider, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Lider, yaptığı açıklamada, Spor Toto Harika Lig’de nihayet 6 haftaya girilirken şampiyonluk yarışı, Avrupa kupaları ve ligde kalma çabalarının bütün süratiyle devam ettiğini söyledi.

Kulüp yöneticileri olarak Tüm güçleri ve özverileriyle şiddetli ekonomik koşullar altında gruplarını sağ salim limana yanaştırma peşinde olduklarını aktaran Lider, herkesin Fazla daha dikkatli olması gereken haftalara girdiklerini lisana getirdi.

Bilhassa hakemlerin bu haftalarda Fazla dikkatli olması gerektiğini belirten Lider, “Kalan 6 haftada oynayacağımız 5 maçın ikisi şampiyonluk yarışındaki, ikisi de alt sıralardaki rakiplerimizle. Biz şimdiden kimin hangi yarış içinde olduğuna bakmadan çıkıp bütün maçlarımızı kazanmak için alanda olacağımızı ilan ediyoruz. Yalnızca kendimiz için değil, gayesi olan bütün kadrolar için adaletli Yönetim istediğimizin altını bir Sefer daha çizmek istiyoruz.” tabirlerini kullandı.

Biricik dileklerinin Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı bütün hakemlerin ve heyetlerin eşitlik terazisini eşit tutması olduğunu kaydeden Lider, “Antalyaspor olarak bundan Evvel olduğu üzere Evvel ekibimize, sonra da adil Yönetim göstereceğine inandığımız hakemlerimize güvendiğimizi Anlatım ediyoruz. Aka taraftarlarımızı da öncelikle Beşiktaş, akabinde bu dönem konutumuzda oynayacağımız nihayet maç olan Başakşehir müsabakasına Davet ediyoruz.” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir