onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. Kidd, Brunson’a kırgın değil: “Parasını kazandığı için mutluyum”

Kidd, Brunson’a kırgın değil: “Parasını kazandığı için mutluyum”

admin admin -
10 0
Dallas Mavericks koçu Jason Kidd, eski oyuncusu Jalen Brunson’ın New York Knicks için Mavericks’ten ayrılmasına karşı rastgele bir kırgınlık hissetmediğini söyledi.

Kidd, geçtiğimiz yaz New York Knicks’le kontrat imzalamak için Mavs’ten ayrılmış olan Brunson’a karşı rastgele bir kırgınlık beslemediğini ve âlâ ölçüde Nakit kazanmasını sağlayabildiği için Mesut olduğunu açıkladı:

“Brunson’ı kaybetme konusuna gelirsek, şahsen parasını kazandığı için Fazla memnunum. Bize Fazla yardımı dokunmuştu. Cuban’ın söylediklerimden pek hoşnut kalmayacağını biliyorum Ama bir oyuncunun Nakit kazanmasına Yardımcı olmak hoşuma masraf.

Herhangi bir oyuncuya idman kampının daha birinci gününden şunu derim, ‘Bana ne istediğini söyle.’ Herkes daha Fazla şut atmak yahut mühlet almak ister diye bilinir. lakin aslında bununla bitmez. Nakit kazanmak ve oynamak isterler. Ben bunu sağlayabilecek pozisyondayım. Karşılığında ise birkaç şey talep ederim; itimat duyması, irtibat kurması ve kendini vererek oynaması.

Brunson’a sorsanız, o da size anlatacaktır. Beni dinledi ve başına hoş şeyler geldi. Ben yalnızca insanları başarılı olacak bir pozisyona getirmek istiyorum, o kadar. NBA’de 30 şirket var, hepimiz birebir şirkette kalamayız. Bu yüzden New York’ta parasını kazandığı ve kendi ekibinin yıldızı olma talihi bulduğu için, onun ismine memnunum.”

Kidd, Brunson’ın kararından mutlu gözükse de, kadronun sahibi Mark Cuban’ın birebir hisleri paylaşmadığı biliniyor. Cuban geçtiğimiz haftalarda Jalen’ın babası Rick Brunson’ı, oğlunun New York’a gidiş sürecine gereğinden Çok iç olduğu için eleştirmişti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir