Arda Güler: “Jesus beni de yıldız yapar”

Futbol, Genel, Haberler Kas 04, 2022 Yorum Yok

Fenerbahçeli futbolcu Arda Güler, Dinamo Kiev’i yenik ettikleri maçın akabinde konuştu.

Maçta bir gol, bir asistle oynayan genç oyuncu Arda Güler, “Çok memnunum. çok güzel bir galibiyet aldık. Kümesi da başkan bitirdik. bütün grubu kutlama ediyorum. Bu maça Fazla uygun çalışmıştık. Karşılığını aldık. (Gol sevinci için) annem 2 ay Evvel kalbinden ameliyat olmuştu. Sonrasında futbola odaklanmak Fazla zordu. Kendime Laf verdim, ‘ilk golümü ona armağan edeceğim’ diye. Motivasyonumu o denli sağlıyordum. Gol atınca Fazla Mesut oldum ve anneme armağan ettim.” dedi.

Arda Güler gol ve asisti içinse, “Grubu lider tamamladık. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Amacımız her oynadığımız maçı kazanmak. (Gol anı) Biri uzun pas attı, hatırlamıyorum. Valencia çıktı, ben de topun önüme düşeceğini hissettim. (asistle ilgili) Maçtan Evvel Arao yanıma geldi. ‘Golün var’ dedi. Ben de ‘İnşallah sen neden atmıyorsun’, dedim. ‘Benim gole gereksinimim yok’ dedi. O da attı. Onun için de Fazla memnunum. bütün kadrosu kutlama ederim.” diye konuştu.

Arda Güler kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Her Vakit Fazla çalışmaya devam edeceğim. kimi oynuyorum, kimi oynamıyorum. Buradan hocama da Fazla teşekkür ediyorum. Her Vakit benimle Özel ilgileniyor. Ne yapmam gerektiğini, ne yapmamam gerektiğini…Bireysel gelişimime de odaklanıyorum. Yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.”

Jorge Jesus’tan övgüyle bahseden Arda, “Jorge Jesus Fazla Aka bir hoca. Sayısız oyuncu çıkarmış biri. İnşallah ben de onlardan biri olurum. Bizle Özel ilgileniyor, hem alan içinde hem alan dışında. İnşallah gelişmeye devam ederim. Ben her Vakit çalışmaya devam etmek zorundayım. Hocam ne Vakit Talih verirse elimden geleni yapmak istiyorum. Egzersizlerden Evvel ve sonra çalışmaya devam etmeliyim. Kişisel gelişimim devam ediyor. Natürel ki oynadığım Vakit Fazla Mesut oluyorum.” tabirlerini kullandı.

Arda Güler nihayet olarak, “Kendimi geliştirmeye devam etmek zorundayım. Yarın, bugünden daha düzgün olmak zorundayım. Çocukluk hayalim Fenerbahçe…” diyerek kelamlarını noktaladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir